Táto krajina má za batoh smoly.

29.12.2009 o 10:26 | Karma článku: 14.60 | Prečítané  2970-krát

  Táto krajina má za batoh smoly. Ešte aj deň jej vzniku má tak nešťastne zvolený, že ho vlastne skoro nik neoslavuje, resp. sa stráca v rachote silvestrovských svetlíc a novoročných prianí a predsavzatí.   1.januára je i deň vzniku našej Slovenskej republiky. Mám rád túto krajinu, a preto si chcem uctiť tento deň. Je potrebné veľa presvedčenia na to, aby deň po Silvestri  človek zmontoval pódium, pokúsil sa zohnať niekoho, čo niečo zahrá, a niekoho, čo niečo povie.    

 

Na Nový rok bude na námestí SNP pódium s aparatúrou pripravené na konanie akcie pod titulom „Máme radi túto krajinu". A s podtitulom : „Rok 2010 je posledným rokom Slotovcov vo vláde!".

Pozvali sme niektorých politikov, aby prišli, a niečo povedali. Uvidíme, ktorí z nich prídu. Ak niektorí z Vás, ktorí toto čítate, vie o niekom, kto by na takejto akcii chcel vystúpiť s primeraným kultúrnym programom, nech dá vedieť. Samozrejme zadarmo.

 

Náklady na realizáciu akcie sú hradené zo zdrojov, ktoré sa neprepili na Silvestra a neminuli sa na delobuchy. Teda, ak si náhodou na Nový rok dáte záväzok, že urobíte niečo pre to, aby v tejto krajine nevládli ľudia ako Slota, tak príďte v PIATOK , dňa 1/1/2010 o cca 15,00 hod na námestí SNP.

Oslávime komorne vznik našej ťažko skúšanej krajiny, a utvrdíme sa v tom, že Slota už skončil.

 

Hlavné správy

ZAHRANIČIE

Zakázané ryby v Rusku nahradí čínske bravčové

Rusi rozšírili zákaz dovozu mäsových výrobkov, ktoré vraj nespĺňajú normy. Na trh nemôže ani ukrajinská zelenina.

KOMENTARE.SME.SK

Cynická obluda: Pohodlnejšie cestovanie

Poďakujme sa našej múdrej vláde. Lacné vtipy na úrovni ich autora.

SPORT.SME.SK

Ďalší výstrelok Balotelliho: Dres si menil už cez polčas

Liverpool prehrával s Realom 0:3, tréner v prestávke Taliana vystriedal.


Už ste čítali?