Ožrani, kde je socha Štúra?

Autor: Alojz Hlina | 19.10.2011 o 12:00 | Karma článku: 12,45 | Prečítané:  2184x

Ján Slota je blogerom. Aj som rozmýšľal, čo by ma tak ešte mohlo prekvapiť v tejto krajine? A je to tu. Prekvapilo ma, že Ján Slota je blogerom. Správcovia blogu na portáli SME mu umožnili blogovať na ich portáli. A tu treba oceniť ich veľkosť a veľkorysosť. Kto vie, ako by povoľoval admin šíriť myšlienky názorových oponentov Jána Slotu v takom týždenníku EXTRA Plus?  

Právo blogovať je neodňateľným právom každého. Otázka je, kde svoje skvosty ducha umiestnite. Blogovať na nejakom portáli EXTRA Plus /ak nejaký vôbec majú/ a dosiahnuť čítanosť 40-50 ľudí je jedna vec. Iná vec je blogovať na renomovanom portáli, na ktorom je čítanosť rádovo vyššia.

To, čo napísal Ján Slota som si otvoril, ale nečítal. Nechce sa mi to čítať. Je to príliš dlhé. V ocenenom príspevku do diskusie nás Ján Slota slovníkom na úrovni Matky Terezy presviedča, že si to píše sám a že je rád ....

Takže, milý pán Slota, keďže ste už v klube blogerov, dovoľte mi povedať, že ak existuje nejaký pakt o neútočení medzi blogermi navzájom, tak  ja mám  vo Vašom prípade s tým problém.

Predpokladám, že ako nový bloger si sem-tam pozriete, čo nového na blogu a čo píšu iní. Teda je predpoklad, že si prečítate aj tento blog, v ktorom sa pýtam: Ožrani, kde je socha Štúra?

V Žiline bola socha Štúra. Niekto ju „predal" kvôli Auparku. Neviete niečo o tom? Rozmýšľam, čo by mohlo v tejto kampani zabrať. Keď Ján Slota vstúpil do jamy levovej a bloguje, tak je asi načase ísť do volebných bášt Ján Slotu s pojazdnou inštaláciou: Slovakistan, v ktorej budú vyznačené všetky politicko-ekonomické „úspechy" Ján Slotu. To, čo všetko tam bude, ešte rozmyslím, ale určite tam bude socha Ľ. Štúra a pod ním otázka: Ožrani, kde je socha Štúra?

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Politológ: Keby moc strednej Európy vládla aj na západe, Únia by už nebola

Havlíček cestoval do Ruska a konštatoval, že Rusi sú síce naši slovanskí bratia, ale režim je úplne iný.

ŠPORT

Sagan v Austrálii nezvíťazil ani na záver. Tretí raz prehral s Ewanom

Preteky Tour Down Under vyvrcholili šiestou etapou.

KOMENTÁRE

Rakúskemu kancelárovi je smutno z vlastných rečí

Je lepšie, keď tak hovorí kancelár, než by to mali byť po voľbách ultrapravičiari?


Už ste čítali?