Zbabelý veľvyslanec. Zbabelý M. Dzurinda?

Autor: Alojz Hlina | 31.1.2012 o 13:54 | (upravené 1.2.2012 o 19:01) Karma článku: 13,38 | Prečítané:  15149x

V tomto čase zvádzam osobný boj s našim Ministerstvom zahraničných vecí. Zápas o česť mojej manželky a o moju česť. Ja viem, že niekto povie, čo je to za hlúposť. A tí, ktorí si to myslia, nech si to pokojne  myslia i ďalej.

Pre mňa je to však dôležité.

Pri mojom proteste v Bruseli  kvôli „Maďarskému kobercu" sa k nám správali naozaj zle.

Rada Európskej únie sa nám už za to ospravedlnila. Teraz mi ide ešte o to, aby za nesplnenie si svojich povinností odvolali veľvyslanca a konzula našej krajiny v Bruseli. Trvám na tom a mám pre to relevantné dôvody.

Naše Ministerstvo zahraničných vecí ich pozná a napriek tomu nekoná.

mzv.jpg

Zároveň adresujem p. M. Dzurindovi toto odporúčanie:

Pán Dzurinda, dovoľte, aby som Vám odporučil neotvárať si ďalšie frontové polia. Iní generáli sa na tom popálili. Sústreďte sa na voľby a program, uznajte prosím to, že ak sa ministerstvo ospravedlní mojej manželke a mne, tak to nebude mať pre Vás také zlé politické dôsledky. Garantujem, že budú určite menšie v porovnaní s tými, ak budem v zápase za moju česť a česť mojej manželky pokračovať.

http://www.sme.sk/c/6117685/velvyslanec-nam-v-bruseli-nepomohol-tvrdi-hlina.html

 

 

Vzhľadom na to, že kandidujem ako nezávislý na kandidátke hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, považujem za dôležité upozorniť, že tento blog vyjadruje môj osobný postoj, a preto môže, ale nemusí byť v súlade s postojmi iných ľudí na našej občianskej kandidátke. V mnohých a hlavne zásadných názoroch sa všetci na kandidátke zhodujeme, sú však názory, v ktorých odmietame hrať falošnú hru na názorovú jednotu a otvorene priznávame aj názory rozličné. Túto skutočnosť však nepovažujeme za niečo, čo nás rozdeľuje, ale skôr za niečo, čo nás vzájomne obohacuje pri hľadaní cesty k pravde.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Harabin uniká disciplinárnym trestom

Sudcovi hrozí pokuta, preradenie na súd nižšieho stupňa, ale aj strata talára. Kolegovia ho zatiaľ ani raz neuznali za vinného.

KOMENTÁRE

Ako Danko začal mať problém s kebabom

Keď to hovoril Breivik, vraveli sme, že mu straší vo veži.


Už ste čítali?