Malchárek, Bubeníková, Hlina – nájdi rozdiel!

Autor: Alojz Hlina | 29.2.2012 o 8:39 | (upravené 29.2.2012 o 8:55) Karma článku: 18,27 | Prečítané:  2370x

Aký je rozdiel medzi mnou, Bubeníkovou a Malchárkom? Tých rozdielov je samozrejme viac, ale ja chcem upozorniť na jeden. Keď som zobral Kotlebovi vlajku, tak ma polícia predviedla a zadržala.  

Presedel som cca 10 hodín na polícii, z toho niekoľko hodín v zamrežovanej cele.

A ešte po tomto dlhom čakaní v cele,  keď ma už konečne  začali vypočúvali,  mi chceli odoberať stery.

Opakujem, toto všetko za to, že som zobral Kotlebovcom vlajku počas ich demonštrácie pred našim parlamentom. V čom sú občania Slovenska - pani Bubeníková a pán Malchárek iní v porovnaní so mnou v rovnosti pred zákonom? Ak mňa za takúto hlúposť polícia obmedzila na slobode na obdobie 10 hodín, prečo polícia v prípade týchto našich spoluobčanov nepostupovala obdobne?

Ak v prípade Gorila je podozrenie, že došlo k obrovským škodám na majetku, prečo A.Bubeníková a J.Malchárek neboli minimálne predvedení na výsluch? Ja som kvôli vlajke, ktorá má hodnotu 30 EUR predvedený bol.

Prečo neboli A.Bubeníková a J.Malchárek zadržaní na dobu, ktorá je nevyhnutná na realizáciu niektorých úkonov , ale ja áno?

Platí rovnosť pred zákonom alebo meter je iný?

Poviem Vám prečo sa tak nestalo a pokojne sa ale mohlo stať, a to aj v prípade, že by  hviezdny právnik A. Bubeníkovej a J. Malchárka poslal sťažnosť na ich zadržanie trebárs aj do tramtárie, nielen do Bruselu. Hlavným dôvodom  prečo, bol strach. Strach, nakoľko pobyt v takýchto „ustanovizniach" nie je vôbec príjemný /môžem potvrdiť/.

Strach, že minimálne pani Bubeníková by to nemusela dobre zvládnuť a možno by po pár hodinách začala rozprávať. Rozprávať tak veľa a tak rýchlo, že by jedna zapisovateľka nestačila zapisovať.

Môj odhad je pár hodín. Vôbec by to nemuseli byť dni či týždne v cele. Stačilo by pár hodín a vedeli by sme o Gorile ďaleko viac.

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Blaha sedel celkom sám. Takto vyzerala konferencia Smeru

Delegáti Smeru hlasovali. Nikto nebol proti.

KOMENTÁRE

Fico preháňal, aby sa stal nenahraditeľným

Cesta Smeru už nie je treťou cestou, ale vraj dramaticky jedinou.

ŠPORT

Lídrom Bory na Tour de France bude Čech, Sagan zabojuje o zelený dres

Leopold König pôjde na Tour so Saganom.


Už ste čítali?