Prvá poslanecká výplata

Autor: Alojz Hlina | 16.4.2012 o 8:22 | Karma článku: 14,05 | Prečítané:  3007x

Nakoľko mám trochu morálny problém s mojou prvou poslaneckou výplatou za mesiac marec /nemám pocit, že si ju zaslúžim v takom rozsahu/, rozhodol som sa ju venovať. Moju prvú poslaneckú výplatu venujem Mestu Malacky za nasledovných podmienok:  

Účel použitia daru: Koncepčné riešenie problému pána Dobrovodského ako aj ostatných obyvateľov na Družstevnej ulici. /Koncepčným riešením sa rozumie presťahovanie rodiny Galbovcov a Danihelovcov po odkúpení  ich nehnuteľnosti na základe dohody/

V prípade, že do 15/8/2012 nebude pripravený koncepčný návrh na riešenie situácie, moja ponuka na poskytnutie finančných prostriedkov sa ruší.

 

Upozorňujem zároveň Primátora mesta Malacky, že v prípade, že sa do vyššie uvedeného termínu nevyrieši problém na Družstevnej ulici, skupina fyzických osôb využije svoju nehnuteľnosť v meste Malacky, tak ako to odporúča náš premiér Róbert Fico.

Premiér uviedol, že svoju vlastnú nehnuteľnosť môžete prenajať aj F. Castrovi. Nepredpokladám, že F. Castro by mal záujem bývať v Malackách, ale vieme, ktoré početné rodiny z Družstevnej ulici by prejavili záujem o náhradné bývanie v Malackách.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Harabin uniká disciplinárnym trestom

Sudcovi hrozí pokuta, preradenie na súd nižšieho stupňa, ale aj strata talára. Kolegovia ho zatiaľ ani raz neuznali za vinného.

KOMENTÁRE

Ako Danko začal mať problém s kebabom

Keď to hovoril Breivik, vraveli sme, že mu straší vo veži.


Už ste čítali?