Prvá poslanecká výplata

Autor: Alojz Hlina | 16.4.2012 o 8:22 | Karma článku: 14,05 | Prečítané:  3013x

Nakoľko mám trochu morálny problém s mojou prvou poslaneckou výplatou za mesiac marec /nemám pocit, že si ju zaslúžim v takom rozsahu/, rozhodol som sa ju venovať. Moju prvú poslaneckú výplatu venujem Mestu Malacky za nasledovných podmienok:  

Účel použitia daru: Koncepčné riešenie problému pána Dobrovodského ako aj ostatných obyvateľov na Družstevnej ulici. /Koncepčným riešením sa rozumie presťahovanie rodiny Galbovcov a Danihelovcov po odkúpení  ich nehnuteľnosti na základe dohody/

V prípade, že do 15/8/2012 nebude pripravený koncepčný návrh na riešenie situácie, moja ponuka na poskytnutie finančných prostriedkov sa ruší.

 

Upozorňujem zároveň Primátora mesta Malacky, že v prípade, že sa do vyššie uvedeného termínu nevyrieši problém na Družstevnej ulici, skupina fyzických osôb využije svoju nehnuteľnosť v meste Malacky, tak ako to odporúča náš premiér Róbert Fico.

Premiér uviedol, že svoju vlastnú nehnuteľnosť môžete prenajať aj F. Castrovi. Nepredpokladám, že F. Castro by mal záujem bývať v Malackách, ale vieme, ktoré početné rodiny z Družstevnej ulici by prejavili záujem o náhradné bývanie v Malackách.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Falošné správy a fabriky na trolov: Ako funguje propaganda 2.0

Ako sociálne siete a falošné správy stvorili dnešných populistov.

TECH

Gene Cernan videl z Mesiaca svet bez hraníc

Posledný muž na Mesiaci priniesol späť na Zem československú vlajku.

SVET

Savčenková pre SME: Ukrajina nie sú skorumpovaní politici

Musím Ukrajincov prebudiť, hovorí poslankyňa.


Už ste čítali?