Je fašistický hlupák mestským poslancom v Bratislave?

Autor: Alojz Hlina | 13.2.2013 o 9:49 | (upravené 13.2.2013 o 12:46) Karma článku: 10,89 | Prečítané:  4566x

Mesto Bratislava si prestáva plniť svoje základné úlohy. Cesty sú ako tankodrom, no objekt Starej tržnice prenajme bez súťaže na minimálne 10 rokov za 0 EUR. Čítate dobre. Za 0 EUR. Pri prezentácii dôvodov, prečo to má tak meste urobiť, sa zaskveli viacerí poslanci.

Normálnemu človeku až rozum stojí. Napríklad, poslanec Osuský sa vyjadril, že on súťaž nepotrebuje, lebo on sú súťaž urobil sám vo svojej hlave.

Pristavím sa ešte pri poslancovi Mariánovi Greksovi, ktorý „hviezdil" úplne dokonale.

Poslanec Greksa je poslancom mestského zastupiteľstva za liberálnu /zdôrazňujem liberálnu/ stranu SAS a je členom kultúrnej /zdôrazňujem kultúrnej/ komisie.

Poslanec M. Greksa fotku, na ktorej rómske dieťa vykonáva potrebu, okomentuje slovami ... ja tie slová nenapíšem. Lebo to sa nedá napísať. Pozrite si, čo napísal na priloženej fotografii.

grexa.jpg

 

Či je Greksa fašistický alebo polofašistický hlupák by mal z moci úradnej rozhodnúť niekto iný. Síce je Slovensko čarovná krajina, ale aké také právo tu ešte platí.

Dúfam ... Už len nechávam na zvážení, ako sa s týmto „bijcom" vysporiadajú v SAS a samozrejme bude zaujímavé sledovať, ako sa bude vyvíjať kariéra M. Greksu v kultúrnej komisii Hlavného mesta.

Skutočne by som chcel vidieť iné civilizované mesto v Európe, v ktorom by niekto s takými zverejnenými názormi mohol vôbec byť poslancom, nie to ešte členom kultúrnej komisie.

... A aby som nezabudol odkaz pre M.Greksu: V určitých prevádzkach rôzne fašistické a polofašistické kreatúry neobsluhujú už od ich otvorenia a to, že sa niekto doposiaľ maskoval imagom rockera skončilo.

Odteraz musí skúsiť niekde inde.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Politológ: Keby moc strednej Európy vládla aj na západe, Únia by už nebola

Havlíček cestoval do Ruska a konštatoval, že Rusi sú síce naši slovanskí bratia, ale režim je úplne iný.

ŠPORT

Sagan v Austrálii nezvíťazil ani na záver. Tretí raz prehral s Ewanom

Preteky Tour Down Under vyvrcholili šiestou etapou.

KOMENTÁRE

Rakúskemu kancelárovi je smutno z vlastných rečí

Je lepšie, keď tak hovorí kancelár, než by to mali byť po voľbách ultrapravičiari?


Už ste čítali?