Správa o vyšetrovaní kauzy Gorila

Autor: Alojz Hlina | 10.10.2013 o 9:05 | Karma článku: 18,68 | Prečítané:  1242x

Nechápem, prečo to ten P.Paška robí? Existuje uznesenie Národnej Rady SR tlač 348 zo dňa 7.2.2013, za ktoré zahlasovalo 136 poslancov. Uznesenie hovorí jasne a bez pochybností, že ak vyšetrovanie prípadu Gorila nebude ukončené do 30.6.2013, tak Minister vnútra SR opätovne predloží na schôdzu NRSR správu o vyšetrovaní kauzy.  

Minister vnútra novú správu predložil iba na Výbor pre obranu a bezpečnosť NRSR dňa 27.8.2013, následne ju mal predseda parlamentu P.Paška zaradiť do programu septembrovej schôdze.

Neurobil tak.

Niekoľkokrát som ho na to upozornil počas samotnej septembrovej schôdze a na konci schôdze som ho vyzval, aby správu o vyšetrovaní kauzy Gorila zaradil na októbrovú schôdzu. Včera mi bol doručený program októbrovej schôdze a správa o vyšetrovaní Gorily tam nie je.

Naozaj nechápem, prečo to predseda parlamentu robí.

Opätovne mi dáva len možnosť namietať a dôrazne upozorňovať na pochybenie. Tento prípad je ešte závažnejší, lebo sa nejedná len o svojské vykladanie rokovacieho poriadku zo strany predsedu NR SR a niektorých ministrov SMER-u, ale v tomto prípade sa dokonca nerešpektuje právoplatné uznesenie NR SR.

Obraciam sa na Predsedu NR SR pána P.Pašku touto verejnou výzvou, aby správu o vyšetrovaní kauzy Gorila do programu októbrovej schôdze zaradil. Vyhneme sa tým prípadným nedorozumeniam.

 

-

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Falošné správy a fabriky na trolov: Ako funguje propaganda 2.0

Ako sociálne siete a falošné správy stvorili dnešných populistov.

TECH

Gene Cernan videl z Mesiaca svet bez hraníc

Posledný muž na Mesiaci priniesol späť na Zem československú vlajku.

SVET

Savčenková pre SME: Ukrajina nie sú skorumpovaní politici

Musím Ukrajincov prebudiť, hovorí poslankyňa.


Už ste čítali?