Správa o vyšetrovaní kauzy Gorila

Autor: Alojz Hlina | 10.10.2013 o 9:05 | Karma článku: 18,68 | Prečítané:  1238x

Nechápem, prečo to ten P.Paška robí? Existuje uznesenie Národnej Rady SR tlač 348 zo dňa 7.2.2013, za ktoré zahlasovalo 136 poslancov. Uznesenie hovorí jasne a bez pochybností, že ak vyšetrovanie prípadu Gorila nebude ukončené do 30.6.2013, tak Minister vnútra SR opätovne predloží na schôdzu NRSR správu o vyšetrovaní kauzy.  

Minister vnútra novú správu predložil iba na Výbor pre obranu a bezpečnosť NRSR dňa 27.8.2013, následne ju mal predseda parlamentu P.Paška zaradiť do programu septembrovej schôdze.

Neurobil tak.

Niekoľkokrát som ho na to upozornil počas samotnej septembrovej schôdze a na konci schôdze som ho vyzval, aby správu o vyšetrovaní kauzy Gorila zaradil na októbrovú schôdzu. Včera mi bol doručený program októbrovej schôdze a správa o vyšetrovaní Gorily tam nie je.

Naozaj nechápem, prečo to predseda parlamentu robí.

Opätovne mi dáva len možnosť namietať a dôrazne upozorňovať na pochybenie. Tento prípad je ešte závažnejší, lebo sa nejedná len o svojské vykladanie rokovacieho poriadku zo strany predsedu NR SR a niektorých ministrov SMER-u, ale v tomto prípade sa dokonca nerešpektuje právoplatné uznesenie NR SR.

Obraciam sa na Predsedu NR SR pána P.Pašku touto verejnou výzvou, aby správu o vyšetrovaní kauzy Gorila do programu októbrovej schôdze zaradil. Vyhneme sa tým prípadným nedorozumeniam.

 

-

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Harabin uniká disciplinárnym trestom

Sudcovi hrozí pokuta, preradenie na súd nižšieho stupňa, ale aj strata talára. Kolegovia ho zatiaľ ani raz neuznali za vinného.

KOMENTÁRE

Ako Danko začal mať problém s kebabom

Keď to hovoril Breivik, vraveli sme, že mu straší vo veži.


Už ste čítali?