Pritvrdili. Komunisti sú oproti nim amatéri

Autor: Alojz Hlina | 24.1.2014 o 10:05 | (upravené 24.1.2014 o 10:41) Karma článku: 22,15 | Prečítané:  3506x

Komunisti sa báli červeného telefónu z Moskvy. Podnikatelia s marxistickými školami a ŠTB kurzami - SMER kádre, ktorých často krát jedinou schopnosťou je vydrať peniaze zo štátneho rozpočtu, sa - ako sa ukazuje - neboja už nikoho.

Vyzerá to tak, že sa ani nemajú koho obávať.

Tak, ako veľakrát v histórii sme ostali sami, tak aj teraz v tom ostaneme sami. Keďže ľud tejto krajiny si nechá hlbokým pluhom orať po svojom chrbte, protestovať sa tiež nebude.

Predseda parlamentu P.Paška zakáže fotografovať, obmedzí pohyb novinárov v parlamente. Dovolí si to. Vie, že si to môže dovoliť.

Predseda trenčianskeho kraja vydá úplne bez hanby písomný príkaz, že komunikácia s médiami musí byť filtrovaná cez jeho úrad. Urobí to. Lebo vie, že si to môže dovoliť.

Smutné je, že sa tak deje za súhlasu niektorých našich občanov, ktorí ako „verní nositelia dlhodobých demokratických tradícií" budú týmto krokom rozumieť, ba dokonca tlieskať. Nájdu sa dokonca aj novinári z jedného denníka, ktorí dajú taký soft článok o tom, že to nie je až také zlé.

A bude sa to stupňovať. Niektorí aktívni protivníci smeráckej predstavy úspechu dostanú priamu príručku, čo zároveň sekundárne bude pôsobiť na ostatných preventívne.

Aj tomuto sa bude rozumieť, niekde aj tlieskať.

Moja žena sa ma pýtala, kam pôjdeme, keď to tam dospeje, lebo podľa nej budem medzi prvými výchovnými ukážkami.

Ešte neviem. Ale zatiaľ treba bojovať, lebo ak už mal niekto tú drzosť, že do parlamentu dovliekol, koho dovliekol, tak si to má užiť.

Naši občania to majú právo vidieť. Majú právo ich vidieť. Aj ožratých, alebo ako by povedal J.Kodet naliatých ako mužíkov.

Ak sa p. Paška rozhodol „uzavrieť"parlament, za mňa hovorím, zle sa rozhodol.

Ako mužik ... /pustiť od 5 min./

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Prišli sme o tretinu sestier a nové neprichádzajú

Aby sme mali viac sestier, treba im zvýšiť platy, rozšíriť kompetencie a umožniť im pracovať aj na skrátený úväzok, tvrdia experti.

KOMENTÁRE

Táto krajina nie je pre chorých

Hádzať vinu na personál je často hľadaním nesprávneho vinníka.

TECH

Archeológ: Je to prvýkrát, čo Slováci skúmajú čosi také významné

Vedci očakávajú zásadné objavy, tvrdí Drahoslav Hulínek.


Už ste čítali?