Putin, Američania, Rosová

Autor: Alojz Hlina | 22.5.2014 o 15:33 | (upravené 22.5.2014 o 15:38) Karma článku: 6,94 | Prečítané:  1522x

Putin je oproti T. Rosovej úplný amatér. Kúsok, východne od nás sa napínajú hrudníky, vydávajú sa varovné signály a zastrašuje sa navzájom. Iný boj prebehol pod našimi oknami. Starostka Starého mesta Bratislavy geniálnou taktikou dosiahla to, čo sa iným generálom môže len snívať.

Bez jediného výstrelu vyhnala Američanov z nášho centrálneho námestia. Starostka T. Rosová to oznámila aj na sociálnej sieti. Tu oznamuje, že odchod americkej ambasády považuje za náš veľký úspech a zároveň že ďakuje všetkým, ktorí ju v tom podporovali.

Je to smiešne a ja s tým nič nechcem mať, i keď viem, že si s tým veľmi politicky nepomôžem. Aby sme v tom mali jasno. Aj mne vadí ten plot na Hviezdoslavovom námestí. Ale viac mi na ňom vadia opilci, ktorí sú tam dennodenne a obťažujú, pritom ich nik nerieši, lebo MP dáva papuče a mestu je to jedno. Viac mi v centre vadí neporiadok zo smetiakov, ktoré nik nevyprázdňuje. Viac mi vadia tie reklamné tubusy, ktoré sú tam na čierno. Viac mi vadia rôzne prístavby, nadstavby a skleníky, ktoré sú tam s povolením.

Verím, že s Američanmi by sa dalo dohodnúť na úprave bezpečnostných opatrení. Dôkazom toho, že niekto z témy oplotenia potreboval urobiť predvolebnú tému, je status starostky T.Rosovej. Ohlasovať to, že Američania odídu z námestia ako víťazstvo mi príde naozaj komické.

Skutočné „úspechy“ politickej partie, ktorej členom je aj pani Rosová, sú len v obchodovaní s mestským majetkom. Prešiel som kus sveta, videl som veľa skutočných obchodníkov, ale aj hochštaplerov a môžem povedať, že politickí obchodníci v Bratislave sú extra trieda, nenájdete lepších obchodníkov s mestkým majetkom ako sú oni. Úspechom politickej partie obchodníkov v meste sú okrem tvrdého obchodovania aj akcie pre zalepenie očí plebsu ako prenájom Starej tržnice bez súťaže za jedno euro ročne.

Alebo ešte výstavba sklenej steny pre potreby grafiťákov pri Dóme Sv. Martina. To je celé.

Teraz si chcú zapichnúť vlajku, že vyhnali Američanov z námestia.

Celé je to smiešne. Detinské. Sedlácke.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Nezamestnaní začali útočiť na úradníkov, nechcú pracovať

Najčastejšie sa úradníci s takýmto zaobchádzaním stretávajú v regiónoch s najnižšou nezamestnanosťou.

DOMOV

Smrť nemusí vyjsť draho. Popol pred zemou si volí čoraz viac ľudí

Ľudia sa pri úprave hrobov začínajú inšpirovať minimalizmom zo Západu. Menej kahancov a vencov pomáha aj životnému prostrediu.

EKONOMIKA

Hyperloop otvára pobočku na Slovensku, zaplatí talentovaných ľudí

S novým druhom dopravy súvisia aj nové pravidlá.


Už ste čítali?