Rezervovali sme Ďurkovskému námestie.

Autor: Alojz Hlina | 31.1.2011 o 13:45 | (upravené 31.1.2011 o 13:55) Karma článku: 11,61 | Prečítané:  2422x

Zaznela  oprávnená výzva, aby Andrej Ďurkovský vrátil mandát. Pán Ďurkovský  „vrátil loptičku" s tým, že on sa cíti zaviazaný dôverou 11 000 ľudí, ktorí ho krúžkovali. Jeho slovami: „ Budem konať v záujme občanov Slovenskej republiky a reprezentovať svojich 10 887 voličov, ktorí mi dali prednostné hlasy." /zdroj:www.andrejdurkovsky.sk/

Sme radi, že pán Ďurkovský bude konať v záujme občanov Slovenskej republiky. To je tá najlogickejšia vec, ktorú môže poslanec urobiť. Ak teda existuje 10 887 voličov, ktorí tomu aj uverili, treba ich požiadať o ďalšiu podporu v týchto neľahkých časoch, ktoré pre pána Ďurkovského nastali.

Dňa 9.2.2011  výzvu občania, Bratislavčania na Primacionálnom námestí bývalého primátora, aby vrátil mandát . Ako to už na Slovensku býva zvykom, veľa ľudí na takéto akcie nechodí. Preto, čo sa týka kapacity, bude postačovať realtívne malé námestie pri budove Magistrátu - zhodou okolností pri byte pána Ďurkovského, ktorý mu predali vzorní členovia KDH. Následne sa  presťahovali na Záhorie!???

Zároveň sme /aby to bolo férové/ rezervovali Námestie SNP priaznivcom pána Ďurkovského. Tých 10887 voličov by sa tam malo zmestiť.  Samozrejme, nikto nepredpokladá, že by prišli všetci. Niektorí budú odcestovaní, niektorí chorí, možno podaktorí si už tú podporu aj rozmyslelo, no malo by tam byť ešte stále dosť ľudí, aby ich hlas zaznel dostatočne ďaleko, teda aspoň ku nám, ktorí budeme vzdialení cca 500m odtiaľ, že mandát pána Ďurkovského je v správnych rukách.

Organizačné pokyny pre priaznivcov pána Ďurkovského: Námestie SNP je pre Vás pripravené od 16.00 do 18.00 hodiny. Na mieste bude aj malé pódium. Prípadný plamenný prejav na podporu je očakávaný. Akcia je ohlásená, povolenie na zaujatie verejného priestranstva je vybavené, poplatok je zaplatený. Stačí len prísť. Všetko je vybavené.

Organizačné pokyny pre občanov, ktorí chcú vyzvať poslanca Ďurkovského, aby vrátil mandát: Akcia prebehne na Primaciálnom námestí od 16.00 hodiny. Akcia je ohlásená. Na stretnutí vystúpia viacerí rečníci.

 

Alojz Hlina

Ján Bučkuliak ODM

 

 

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Soros je všade. Orbánov verejný nepriateľ číslo jeden

Maďarský premiér si spravil agendu z útokov na migrantov aj médiá.

KOMENTÁRE

Vnášanie Kaliňáka do osád je novou tradíciou

Treba sa postaviť chrbtom a potom takto zariekať: že bude viac policajtov.


Už ste čítali?