J&T nezabudli. Poďakovali sa.

Autor: Alojz Hlina | 3.2.2011 o 11:30 | (upravené 3.2.2011 o 11:50) Karma článku: 11,10 | Prečítané:  2905x

Poznáte to, aké to je, keď sa ľudia nepoďakujú. Často krát to svedčí o malosti. J &T majú v sebe určitú noblesu. Nie sú to žiadni nímandi v šušťákoch, ktorí sa okolo Vás točia iba keď Vás potrebujú a majú z Vás prospech. Ak však Vaša hviezda začne hasnúť veľmi rýchlo, otočia sa a tvária sa, že neexistujete. J &T sa poďakovali a postarali sa o svojich, i keď sa nad nimi už zmráka. Týždenník Týždeň uverejnil reportáž o Ďurkovskom. Reportáž je namiešaná dobre. Po prečítaní si poviete, že to už asi treba nechať tak. A zabudnúť.

Budem za necitlivého, zlého, keď poviem, že mám s tým trochu problém.

Nie som z tých „hrdinov", ktorí kopú, až keď nič nehrozí. Ja som na problémy samosprávy upozorňoval už pred 12-timi rokmi. V časoch najväčšej slávy pána Ďurkovského.

Mám problém sa začať tváriť, že Ďurkovského treba už nechať na pokoji. My, čo sme boli ďalej ako v Stupave, vieme ako vyzerajú mestá v Európe. Aj tie postkomunistické.

Len nech ma nikto nezačne presviedčať, že to, ako sa  Bratislava zmenila je zásluha Ďurkovského. To demokracia a trhový mechanizmus zmenili Bratislavu, nie Ďurkovský. Ja si myslím, že keby tu bol iný primátor, tak práve naopak, tie zmeny by boli ešte výraznejšie a ešte viac k lepšiemu.

Mesto pod vedením Ďurkovského totiž to „zabilo" súťaž a spravodlivosť v tomto meste. V tomto meste sa nesúťažilo o nápady, myšlienku, projekty, ale o to, kto koho na magistráte pozná.

Množstvo ľudí v Bratislave má svoj príbeh a vie, prečo má problém s Ďurkovským alebo magistrátom. Aj ja mám svoj.

Je to osud pani Neumullerovej, ktorá svoje posledné mesiace života prežila tak, že bola bez vody, elektriky a svoju potrebu vykonávala do igelitového sáčku. Mne stačí, ak niekto z aktérov /Ďurkovský, Kresánek/ tohto smutného príbehu vyjadrí ľútosť.

Mne to stačí. Veď, ako hovorí predseda KDH - pán Fígeľ, pravda oslobodzuje.

... a že ako som to myslel s tým poďakovaním J &T?

Týždenník Týždeň má veľmi dobré vzťahy s J&T a zdá sa, že vzájomný súzvuk narastá. Pán Hríb je žijúcou legendou medzi novinármi, ale čítanie SMS od pani Vašáryovej, ktorej vrcholila volebná kampaň počas relácie venovanej Ernestovi Valkovi je „ťažká" nadpráca, rovnako „PR" článok o Ďurkovskom v najnovšom vydaní Týždňa je úderom slovenskej žurnalistike.

Ale čo už, keď ako sa zdá  J&T potrebovali poďakovať a najmä upokojiť vášne?

Ak by si náhodou niekto myslel, že Ďurkovského misia v Bratislave nebola splnená a jeho mandát poslanca nie je v správnych rukách, má možnosť to vyjadriť v stredu 9.2. 2011 na Primaciálnom námestí.

Pozri bližšie: http://www.facebook.com/event.php?eid=177896812251805

Ak si niekto myslí presný opak ,ma možnosť to tiež vyjadriť 9.2.2011 ale na Nám. SNP.

http://www.facebook.com/event.php?eid=177896812251805

 

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Soros je všade. Orbánov verejný nepriateľ číslo jeden

Maďarský premiér si spravil agendu z útokov na migrantov aj médiá.

KOMENTÁRE

Vnášanie Kaliňáka do osád je novou tradíciou

Treba sa postaviť chrbtom a potom takto zariekať: že bude viac policajtov.


Už ste čítali?