Na FB som našiel varovanie.

Autor: Alojz Hlina | 7.4.2011 o 12:32 | (upravené 7.4.2011 o 15:47) Karma článku: 12,76 | Prečítané:  5488x

Na FB som našiel varovanie: Nepodporujte tento protest. Nepodporujte tento protest! Organizátormi podujatia sú Nové slobodné Slovensko, Ľudová strana Naše Slovensko, Slovenská pospolitosť, MOMS Púchov - Su to ludia, ktori poporuju rasovu neznasanlivost, nenavist voci sexualnym mensinam, fasizmus atd!

Pozor! 1. mája 2011 uskutočníme veľký protivládny protest!

sa.jpg

Miesto: v Prešove

Čas: ?

1. mája 2011 15:00Keď som na správu klikol, zjavila sa mi udalosť:  Pozor! 1. mája 2011 uskutočníme veľký protivládny protest! Autor udalosti je Naše Slovensko. Ak si kliknete na link autora,  otvorí sa Vám stránka Naše Slovensko a pod tým zaradenie: vládna organizácia.

A to už začalo byť zaujímavé. Čiže Ľudová strana - Naše Slovensko sa už v predstihu zaradila medzi vládne organizácie? Ešte musí teda zorganizovať veľký protivládny protest a potom to u príde? Alebo? Mimochodom, počet fanúšikov stránky Naše Slovensko až mrazí - cca 60 000 .

Teraz zaradím malú vsuvku pre najmúúúúúdrejších, iných ešte múdrejších a couch potatoes, ktorí budú diskutovať , že im týmto robím iba promo. Zásadne nesúhlasím. Pokúsim sa týmto textom navrhnúť, čo s tým ďalej a hlavne chcem varovať. Ak totižto majú skoro 60 000 fanúšikov , tento text im k propagácii nepomôže. Práve naopak, skúsim, aby to ich nadšenie s akým bojujú „spoločne za slušných ľudí" trochu vychladlo.

Takže, 1 . mája bude v Prešove protivládny protest pod heslom  „Spoločne za slušných ľudí" s podtitulom za lepšiu budúcnosť.

Poznám  dosť slušných ľudí v mojom okolí, ale nič nespomínali, že 1. mája idú do Prešova na tento protest. Predpokladám, že ani nevedia, že za nich budú ulicami Prešova pochodovať ľudia zo Slovenskej Pospolitosti, strany Naše Slovensko a dokonca aj MOMS, čo je miestny odbor Matice Slovenskej.

1. Máj tento rok pripadol na nedeľu. Nedeľu slušní ľudia poväčšine trávia s rodinami, doma alebo v prírode. Zvláštna zhoda náhod, že 1. Máj vyšiel na nedeľu. V takéto dni voľna dokáže posielať ľudí do ulíc protestovať len ideológia, nenávisť a potom pud sebazáchovy. Tak, akoby sa komunistická ideológia nerozpakovala trápiť ľudí s 1. Májom aj v nedeľu, tak aj iná kryptovaná fašistická sa v nenávisti nerozpakuje v nedeľu pochodovať ulicami.  Ak také niečo nastane,  až teraz nastupuje pud sebazáchovy. Lebo keď už niekto takto rozhodol, pud sebazáchovy hovorí: Netvárme sa, že to nevidíme, resp. že to neexistuje.

Nechce sa mi ísť až do Prešova, poviem to pravdivo.

Ale keď musíš, tak musíš.

Budem teda  1.mája v Prešove. A dôvod? Ako povedal klasik: Demokracia má síce chyby, ale nik ešte nič lepšie nevymyslel. Pokiaľ by Slovenská pospolitosť, Naše Slovensko a neviem, kto ešte, mali naberať na sile, tak je po demokracii a to sa mne, ako fanúšikovi a priateľovi demokracie nepáči.

Ak 1 mája v Prešove bude protivládny protest  „vládnej organizácie", tak zároveň by tam mal byť aj protest s ďaleko skromnejším heslom a podtitulom: Protest fanúšikov a priateľov demokracie.

Takže  1. mája v Prešove o 15,00 hod sa môžeme stretnúť /miesto bude upresnené/. Ak pôjdete okolo a samozrejme ste fanúšikom a priateľom demokracie.

http://www.facebook.com/event.php?eid=146011658799005

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Čo si o autokamerách myslí polícia a môže ísť video na Facebook?

Autokamery snímajú aj poznávacie značky a tváre ľudí, s videami preto treba narábať opatrne.

DOMOV

Fico chce opäť bojovať s korupciou, založí nový úrad

Fico zvažuje aj prijatie nového ústavného zákona o preukazovaní pôvodu majetku


Už ste čítali?