Okupácia Elektry.

Autor: Alojz Hlina | 8.4.2011 o 10:16 | (upravené 8.4.2011 o 10:40) Karma článku: 11,81 | Prečítané:  2123x

„Kto umí, ten umí. Kto neumí, ten čumí." Už som to písal, že všetci ochranári blednú závisťou pri schopnostiach neznámeho združenia Človek a strom. Toto združenie najskôr získa 24 hektárov lesa v Šiatorskej Bukovinke.

Ktovie ako, za čo, od koho a na čo ich vlastne získali? Alebo už vtedy vedeli, že budú vymieňať? Následne však vymenia tieto lesy za lesy v Bratislave. Nie pri Bratislave, ale v Bratislave. Dobre som to napísal. Pri zámene dokonca vznikol rozdiel v hodnote v prospech lesov v Šiatorskej Bukovinke v hodnote cca 8 000 Eur. Združenie však veľkoryso netrvá na doplatení rozdielu.

Kauza tak páli, že minister HZDS V. Chovan celú zámenu pre istotu nechá podpísať vedúcim služobného úradu V.Pavelkom zo Žiliny. Ten sa dokonca vyjadril, že táto výmena je pre štát výhodná. Zdá sa, že v Žiline majú „odborníkov" viac. A Slota má už nasledovníkov. Druhá vec je, že taký HZDS- úradík zo Žiliny má  Bratislavu tak na háku , ako ešte nikto.

V Žiline predali námestie, aby na ňom vznikol Aupark. Zbúrali tam starú faru, aby mali kde predávať podprsenky v nákupnom centre Mirage. Takže, pre takto vytrénovaného HZDS- úradníka je akože výmena Pečnianskeho lesa v poriadku.

Nie však pre mnohých ľudí na Slovensku, nielen  v Bratislave.

Viete o tom, že „vymenený" Pečniansky les sa nachádza presne oproti budove NR SR. To znamená, že poslanci sa naň pozerajú, keď chodia po budove, sedia v kanceláriách, rokujú vo výboroch. Preto má význam v Pečnianskom lese   v pondelok  11.4.2011 o cca 15.00 hod rozvinúť obrovský transparent tak veľký, aby ho bolo vidno aj z okien NR SR.

A čo bude na ňom?

NEDOVOĽTE TO!

Nedovoľte to - to je výzva všetkým, ktorí v tom môžu pomôť. Nedovoľte dokončiť tento megapodvod na občanoch a hlavne na prírode.

HZDS- úradník, i keď je zo Žiliny, nemôže podpísať takú veľkú korisť bez toho, aby o tom nevedeli „veľké" mená. Preto bude druhým krokom na ochranu Pečnianskeho lesa Okupácia Elektry. Vladimír Mečiar bude mať tak možnosť povedať , naznačiť, kto je za týmto megapodvodom a veci sa dajú do pohybu ...

Prikladám text udalosti ,ktorá bude na FB.Termín bude upresnený:

Okupácia Elektry.

Čo je veľa, to je veľa.

Za Mečiarovho Ministra pôdohospodárstva V. Chovana vedúci služobného úradu V.Pavelka  /nominant HZDS/, podpísal „výmenu" Pečnianskeho lesa, ktorý je pľúcami Bratislavy za lesy v Šiatorskej Bukovinke pri Lučenci. Pečniansky les je skoro v centre mesta Bratislava a má obrovskú hodnotu.

Toto nie je výmena, je to podvod a chrapúnstvo najhrubšieho zrna. Ďalšie chrapúnstvo, s ktorým sú občania veľa krát konfrontovaní.

Príďte vyzvať   Vladimíra Mečiara na nápravu. Vyzvať ho k tomu, aby požiadal svojich spolustraníkov a nominantov k priznaniu pravdy, kto je za tým všetkým a samozrejme k zastaveniu tohto megapodvodu.

Okupačný štrajk bude pred Elektrou v Trenčianskych Tepliciach. Začiatok v ... večer. Prineste si spacáky a chuť vydržať .

 

 

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Miliardy ľudí čoskoro zažijú nevídanú klímu

Klimatická zmena prebieha nad zemou rýchlejšie ako nad oceánmi. Takmer polovica dnes žijúcich ľudí zažije podnebie aké nepoznáme


Už ste čítali?