Bol som na tlačovke hrobárovi SNS

Autor: Alojz Hlina | 21.7.2011 o 10:03 | (upravené 21.7.2011 o 10:10) Karma článku: 17,17 | Prečítané:  5154x

Teda hrobárke SNS. Podarilo sa mi spolu s troma kamarátmi dostať na tlačovku pani Belousovej. Bol to teda zážitok. Tlačovka bola v budove NR SR. To je dôležité povedať. Neskôr poviem prečo.

To, ako sme sa sem dostali, je také malé tajomstvo. Údajne, po tlačovke pani Belousová robila na vrátnici veľký krik, že ako sme sa tam dostali a samozrejme, že sa bude sťažovať. Neviem síce komu, ale nech.

Na tlačovke sme sa nedozvedeli nič nové. Dokonca také nič, že som sa musel spýtať, na čo je dobré, aby sa míňala elektrická energia z verejných zdrojov v parlamente. Zvolať tlačovku do budovy Národnej Rady, nič nepovedať a míňať elektrinu sa mi zjaví ako nezodpovedné.

Kým sa všetci politici kúpu na Jadrane alebo inde, zatiaľ sa pani Belousová podujala  „pomotať sa" okolo kauzy Družstevná ulica. Fandím pani poslankyni. Nech sa jej darí v zakladaní novej strany. Slovensko ju naozaj potrebuje a čaká. Tých 2000 hlasov, o ktoré Slota preliezol do parlamentu, verím, že určite dostane. Pani poslankyňa má ešte šancu odčiniť svoje hriechy a za pochovanie SNS bude môcť získať čiastočné odpustky.

Chceli sme jej však na tlačovke odkázať, že nech nezneužíva kauzu Družstevná ulica. Držali sme preto v rukách plagáty s takýmito textami.

tlacovka.JPG

/Budem uvádzať  menovite kto aký. Aby  história na nás nezabudla, hlavne na Jura. Juro tam skoro zaspal a povedal, že ani nevie, o čom to bolo. Tak, aby svet na jeho hrdinstvo nezabudol. /

Laco držal plagát: Parazitovať  sa dá nielen na sociálnych dávkach, ale aj na ľudskom nešťastí!

Juraj:  Dvadsať rokov v politike a nulové výsledky!

Ja som držal plagát: Kde ste boli doteraz?

Pani poslankyňa sa podujala pomôcť. Hovorila to, čo už všetci dávno vieme a dušovala sa, kým všetkým zavolá. Zavolá, no a čo potom? Toľké roky v politike a žiadne výsledky. To, či teraz niekomu zavolá alebo nezavolá, je už šumafuk.

Nedalo mi, aby som sa nespýtal: Boli ste včera v Malackách na Družstevnej a vystúpili ste vôbec z auta? Niekto, kto sa ide motať okolo kauzy Družstevná a ani nevystúpi z auta. To už aj veľkí politici zo Smeru, ktorí tam niekedy dávno boli, aspoň z auta vyliezli a rýchlo sa dali nasnímať TA3.

Pani poslankyňa je dáma a ja budem galantný, nateraz to nechám tak. Asi bude lepšie pre pani poslankyňu ísť na dovolenku a nemíňať zbytočne na telefón.

Toľké roky v politike a žiadne výsledky, teraz to už nedobehne.

Ešte pripájam oznam o odvolaní  zhromaždenia.

Oznam

Berieme na vedomie , že pán Štefan Šarközy odstúpil z poverenia riešiť problém na Družstevnej ulici.

V tomto prípade vyhodnocujeme reakciu pána Šarközyho ako racionálnu a zodpovednú.

Účel hláseného piatkového zhromaždenia občanov Malaciek a okolia, ktoré bolo pripravované s úmyslom podporiť našu požiadavku na odvolanie pána Š. Šarközyho bol naplnený, preto ho s ohľadom na tieto nové skutočnosti odvolávame.

Ďakujeme občianskej iniciatíve Ľudia pre Malacky za podporu všetkým obyvateľom Malaciek, ale aj iných oblastí Slovenska, ktorí prejavili aktívny prístup a vyjadrili záujem zhromaždenia sa zúčastniť. Existuje predpoklad, že verejné zhromaždenie Malačanov a podporovateľov za účelom podpory návrhu riešenia problému sa môže konať v inom termíne.

Kauza Družstevnej ulici v Malackách je fenoménom a jej vyriešenie sa môže stať precedensom. Preto je nevyhnutné, aby bola celá kauza v Malackách vyriešená spôsobom, ktorý môže byť určitým návodom na riešenie podobných problémov na Slovensku.

O ďalšom postupe Vás budeme priebežne informovať.

 

Juraj Říha

obyvateľ Malaciek

Alojz Hlina

občan SR

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Účtenky frustrujú podnikateľov, no Babišovi lákajú voličov

Sociálni demokrati o registračných pokladniciach hovoria dve desaťročia. Tému aj tak pustili hnutiu ANO.

ŠPORT

Sagan na MS: má dva tituly, ale raz ho zradil žalúdok

Sagana čakajú ôsme majstrovstvá sveta.


Už ste čítali?