Páni Gašparovič, Slota a Janiš, najeme sa aj bez gastrolístkov!

Autor: Alojz Hlina | 29.7.2011 o 14:01 | (upravené 29.7.2011 o 14:10) Karma článku: 13,08 | Prečítané:  2350x

Tak sa nám tu identifikoval nový triumvirát - Gašparovič, Slota a Janiš. Spojila ich láska ku gastráčom. Čo tam po straníckych záujmoch, čo tam po občanoch?! Však tu ide o gastráče. Jednoducho, ide o „veľké" veci.

Oni to dokázali ... Spojili sa bez ohľadu na stranícke tričko alebo názor. To, čo sa nedarilo dvadsať rokov, počas ktorých sa slovenská politická scéna nedokázala spojiť vo vážnych chvíľach pre krajinu, to sa týmto trom práve teraz podarilo.

Dokázali sa spojiť. Škoda, že len kvôli gastráčom.

Poslanci Slota a Janiš zabojovali v parlamente. Dokonca mali obavu o naše zdravie, o to, či sa budeme stravovať. Veď predsa viete, ako je to s retardovanými ... Po hrdinskom boji v parlamente pán prezident neváhal ani chvíľu a zákon podpísal. Podpísal veľmi rýchlo, tak ako v iných prípadoch nepodpíše ani za nič. Tak rýchlo zákonník práce podpísal.

Mám taký pocit hraničiaci s istotou, že keby zákonník práce nehovoril o gastráčoch, určite by sme sa dočkali dôvodov, prečo je novela zlá, antisociálna,  proti ľuďom, atď . Keďže je však v novele maskovaný aj spôsob, ako z ľudí robiť dementov a zdierať podnikateľov za nič /za obyčajné papieriky/, tak to prezident urgentne podpísal. Možno by podpísal, aj keby v novom zákonníku práce bolo ustanovenie, že prepustiť zamestnanca môžete na hodinu aj v prípade, že schudne alebo priberie viac ako kilogram alebo nejaká iná hlúposť. Kvôli gastráčom všetko. Niekto, zdá sa, nemôže riskovať, že zákon pôjde zase do parlamentu.

Čo tí traja páni na tých gastráčoch tak milujú? Samozrejme, oni nič. Oni majú záujem len o občanov a aby sme sa najedli ....

Pán prezident a páni poslanci, najeme sa aj bez Vašich gastrolístkov. A aby ste tomu uverili, tak priamo pred Prezidentským palácom.

Príďte cez obednú prestávku v piatok 5.8.2011   o 12.00 hodine pred prezidentský palác a dokážeme ľuďom, ktorí „milujú" gastrolístky, že nie sme dementi a že sa vieme najesť aj bez nich. Doneste si bagetu, jedlo v ešuse alebo príďte len tak. My prichystáme kapustnicu .

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Čo si o autokamerách myslí polícia a môže ísť video na Facebook?

Autokamery snímajú aj poznávacie značky a tváre ľudí, s videami preto treba narábať opatrne.

DOMOV

Fico chce opäť bojovať s korupciou, založí nový úrad

Fico zvažuje aj prijatie nového ústavného zákona o preukazovaní pôvodu majetku


Už ste čítali?