Výzva p. Róbertovi Ficovi: Buď tam bývajte, alebo ten byt predajte!

Autor: Alojz Hlina | 24.10.2011 o 11:46 | Karma článku: 18,18 | Prečítané:  10179x

Ako obyvatelia, ktorí sú obyvateľmi časti Bratislavy, v ktorej sa nachádza najarogantnejšia stavba na Slovensku, dávame toto prehlásenie: Obrovská obluda, ktorá vyrástla v našej tichej a útulnej  štvrti na mieste, ktoré sa voľakedy nazývalo Napoleónov vŕšok, poškodila kvalitu nášho bývania. Stavba, ktorá tam vznikla, je určite najarogantnejšou stavbou , aká bola po roku 1989 vybudovaná. Je zaujímavé, že do tejto budovy sa údajne sťahuje aj pán Róbert Fico.  

Sme zvedaví, akých ďalších susedov budeme mať. Susedov, ktorým je jedno, že ich komfort a výhľad majú za tú cenu, že iným ľuďom ho zničili.

Na to, aby ste v tejto hroznej stavbe bývali, nepotrebujete len peniaze, potrebujete aj nutnú dávku arogancie a necitlivosti.

Predpokladáme, že do volieb sa pán Fico neprihlási k tomu, že býva v tejto arogantnej stavbe. Preto ho vyzývame, aby buď byt na Napoleónovom  vŕšku predal, alebo sa k nemu priznal už teraz a nie až po voľbách.

Dnes požiadame /24.10./ Miestny úrad Staré Mesto o povolenie na inštaláciu dočasného reklamného pútača, ktorý chceme osadiť v tesnej blízkosti arogantnej stavby.  Pútač bude slúžiť ako „slávobrána" pre našich susedov s nasledovným textom: Ďakujeme pánom Ficovi, Cílekovi , Bašternákovi  za to, že nám pokazili naše bývanie.

Veríme, že Miestny úrad nám povolenie na osadenie vydá a bude súčinný tak, ako bol súčinný pri povolovaní tejto arogantnej stavby.

Zároveň upozorňujeme, že ako Vaši susedia, si namontujeme priemyselné kamery na naše nehnuteľnosti. Je dosť pravdepodobné , že čiastočne budú  snímať aj prístupové cesty k stavbe na Napoleonovom vŕšku. V prípade, že sa budú po prístupových cestách k našim nehnuteľnostiam „náhodou" pohybovať autá napr. pána Róberta Fica, tak upozorňujeme, že je dosť možné, že po technickej stránke nebudeme vedieť zaručiť, aby sa tieto videá neobjavili na verejnosti.

Pán Róbert Fico, alebo ten byt predajte, alebo v ňom bývajte. Nebojte sa, Vaši voliči to určite pochopia. V prípade, že sa do bytu v najarogantnejšej stavbe na Slovensku nasťahujete až po voľbách, bude to znamenať, že ste slaboch a zbabelec. A, samozrejme, pokrytec. Nemyslíte?

 

Alojz Hlina

Zástupca časti obyvateľov žijúcich v tesnej blízkosti najarogantnejšej stavby na Slovensku

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Účtenky frustrujú podnikateľov, no Babišovi lákajú voličov

Sociálni demokrati o registračných pokladniciach hovoria dve desaťročia. Tému aj tak pustili hnutiu ANO.

ŠPORT

Sagan na MS: má dva tituly, ale raz ho zradil žalúdok

Sagana čakajú ôsme majstrovstvá sveta.


Už ste čítali?