R.Fico .Byt na hradnom kopci .

Autor: Alojz Hlina | 28.10.2011 o 11:36 | Karma článku: 10,82 | Prečítané:  3001x

  Oceňujem, že pán Róbert Fico zareagoval na zverejnenie informácie v blogu, v ktorom píšem o najarogantnejšej budove postavenej po Novembri 1989 na Slovensku.  Obluda je vcelku priliehavý názov. Dovoľte teda, aby som doplnil niektoré informácie o oblude na kopci:  

Reakcia R.Fica na konci článku:http://www.topky.sk/cl/10/1289837/Aktivista-Hlina-vyzval-Fica--Priznaj-sa-k-oblude--alebo-ju-predaj-

 

Moja mama, ktorá býva od uvedenej obludy len pár domov ďalej mala vcelku pekný výhľad z okna dovtedy, kým sa arogantní stavitelia nerozhodli postaviť arogantnú budovu. Teraz sa moja mama bude pozerať na trenky bývalých aj súčasných politikov sušiacich sa na obrovských terasách. O.k., na trenky asi nie, skôr na nejakú rozšafnú zábavu s pohárom šampanského. Veď kto by si dnes sušil trenky na terase? I keď jeden nikdy nevie. Lebo ak to zo sociálnou úlohou štátu pôjde tak „zostra" ako sa plánuje, tak je dosť možné, že sušičky budú ich vlastníkom na nič, ak nebude elektrina.

Bežne dostupný údaj v našich končinách je, že Róbert Fico bude našim susedom. Mal by bývať v byte s krásnym výhľadom. Cena toho výhľadu bola vysoká. Zničila výhľad všetkým susedom a aj mojej mame. Dúfam, že pán Fico bude mať pochopenie pre moje rozčúlenie. Stavba na Napoleonovom vŕšku je arogantná stavba, ktorá pokazila kvalitu bývania jej susedov. Bodka. Dokázateľné.

Róbert Fico sa prostredníctvom svojho hovorcu vyjadril, že „Róbert Fico nevlastní žiaden byt v tomto komplexe..." Keďže pán Fico je verejne činná osoba a politik /politik: „samozrejme, že nie všetko, čo ľuďom rozprávam je klamstvo..": K.Adenauer/ a hovorcovia sa zvyknú meniť a mýliť, chcem ho férovo a chlapsky poprosiť, aby dal komplexnejšie vyjadrenie, napríklad takéto:

 

Vážený pán Hlina /na tom „vážený" netrvám/ a obyvatelia domov v blízkosti bytovky Bonaparte,

Dozvedel som sa o Vašom probléme, ktoré Vám spôsobila stavba komplexu Bonaparte na Radvanskej ulici v Bratislave a musím konštatovať, že stavba je skutočne výrazom arogancie staviteľa voči svojmu prostrediu. Je smutné, že kompetentné orgány sa svojim spôsobom tiež podpísali pod „rodný list" tejto budovy.

Dovoľte však zareagovať na informácie, ktoré sa objavili ako v tlači, tak aj na blogu a to, že v uvedenom komplexe mám údajne byt. Potvrdzujem a čestne prehlasujem, že v danom objekte byt nevlastním. Rovnako potvrdzujem, že tam neplánujem bývať ani ako užívateľ bytu tretej osoby, resp. ako nájomca.

Toto prehlásenie je platné na obdobie najbližších piatich rokov,

S pozdravom,

R.Fico

Ak by mi niečo v tomto duchu došlo, tak prehlasujem, že obratom Vám zašlem nasledovné ospravedlnenie:

 

Vážený pán Fico,

Ďakujem za Vaše prehlásenie zo dňa ..... . Oceňujem, že ste sa v tomto hektickom predvolebnom období venovali problémom občanov žijúcich v oblasti, v ktorej arogantná stavba znížila kvalitu ich bývania.

Beriem na vedomie Vaše prehlásenie a zároveň sa ospravedlňujem v prípade, že mnou zverejnené informácie Vám alebo Vašej rodine spôsobili problémy.

S pozdravom,

A. Hlina

 

Žiaľ, musím skonštatovať, že v prípade, že ak mi vyjadrenie nepríde, tak budem okrem iného pokračovať v postupe, ktorý som uviedol v predchádzajúcom blogu. Pevne verím, že mesto povolenie na umiestnenie dočasného reklamného zariadenia vydá.

V prípade, že pán Fico bude medzitým postupovať tak, ako naznačuje v jeho reakcii a to, že sa stretneme pred súdom, tak musím povedať, že mi to pre mamin výhľad stojí. I keď to už nezmením a vlastne mi to stojí aj za ten princíp.

http://alojzhlina.blog.sme.sk/c/278791/Vyzva-p-Robertovi-Ficovi-Bud-tam-byvajte-alebo-ten-byt-predajte.html

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Fotografka z Tour: Sagan má výraznú tvár, je fotogenický. Je to prosto chlap

Češka Markéta Navrátilová bola dlhé roky jedinou ženou, ktorá fotila Tour de France z motorky.

DOMOV

Obec, kde sa nestrácajú eurofondy, stavia wellness centrum

Za dva roky dali prácu 80 ľuďom.

AUTO

V garáži opatruje rodinné dedičstvo: Škodu 120 GLS

Najdrahšia verzia škodovky mala ako jediná olejový chladič.


Už ste čítali?