Videozáznam z Gorilieho protestu

Autor: Alojz Hlina | 2.1.2012 o 10:01 | Karma článku: 16,30 | Prečítané:  5504x

Na Nový rok sa v Bratislave na Nám. SNP uskutočnila po druhý krát akcia Máme radi túto krajinu. Okrem pripomenutia si 19-teho výročia vzniku Slovenskej republiky sme a venovali kauze Gorila. Na protest prišlo cca 80 ľudí, s odretými ušami môžeme povedať skoro sto.

Tým, čo sa začnú uškŕňať, dovoľte, aby som povedal, takýto počet zúčastnených je na slovenské pomery už veľká akcia. Iní veľkí borci, dinosauri, alfa samci by ich výzvou ťažko dokázali dostať viac ľudí na námestie a už vôbec nie na Nový rok a v počasí, že by si ani psa von nevyhnal.

V blogu je video zostrih akcie. Len doplním, že poslanec Viskupič a aj poslanec  P.Hladký  zo SAS na stretnutí deklarovali záujem zvolať mimoriadnu schôdzu parlamentu kvôli kauze Gorila.

Na námestí zároveň zaznela výzva. Ak sa v priebehu tohto týždňa /resp. ak nepríde prehlásenie, že tak učinia počas budúceho týždňa/ nepozastaví naša vláda výkon funkcie FNM pre p. A. Bubeníkovú, tak občania začnú protestovať. Majú na to plné právo.

Pravdepodobne  od  pondelka  9.1.201 začne blokáda vchodu do budovy FNM./Bude aktualizované/

Ono, ako sa hovorí, čo je veľa, to je veľa. A zdá sa, že pohár pretiekol.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Miliardy ľudí čoskoro zažijú nevídanú klímu

Klimatická zmena prebieha nad zemou rýchlejšie ako nad oceánmi. Takmer polovica dnes žijúcich ľudí zažije podnebie aké nepoznáme


Už ste čítali?