Skonfiškovať

Autor: Alojz Hlina | 15.1.2012 o 13:42 | (upravené 16.1.2012 o 14:04) Karma článku: 21,56 | Prečítané:  12349x

Dňa 16.1. o 11:55 začne prebiehať inštalácia obrovského billboardu v tesnej blízkosti Malchárkovho AUDI centra v Lamači. Na megaboarde bude jediné slovo: Skonfiškovať.

Inštalované/doplnené 16.1./

audii.jpg

Ľudia cítia hrozbu a beznádej. Neveria nikomu a ničomu. Neveria, že niekto z Gorily bude potrestaný. A koniec koncov, vôbec sa im nečudujem.

Od revolúcie v tomto štáte pochytali len vyslovených amatérskych podvodníkov a aj to sa museli tak predvádzať, že to obrovsky kľalo oči. Násilných gaunerov sa darilo chytať tiež veľmi ťažko.

Je čas na katarziu. Je čas očistiť túto spoločnosť. O tejto krajine nemôžu rozhodovať absolventi moskovských inštitútov v pozadí s generálom ŠTB. ŠTB kedysi zabíjala, mučila, vydierala, klamala, ničila životy občanov, ktorí mali svoj názor.

Ako je možné, že si svoj vplyv zachovala a ako je možné, že „demokratickí" politici, kresťanskí politici, sociálni politici od týchto ľudí zobkajú z ruky?

Ľudia majú toho plné zuby. A to bude aj názov veľkého protestu, ktorý zorganizujeme. Na pódium pozveme vrcholových politikov /podľa abecedy/: B. Bugár, M. Dzurinda, R.Fico, P.Hrušovský, I.Mikloš, aby priamo pred ľuďmi a do kamier povedali ľuďom tejto krajiny, čo je pravda. A samozrejme, ešte musia povedať, čo v prípade, ak sa skutočnosti z Gorily potvrdia.

Myslím, že je úplne na mieste v prípade, že sa preukážu skutočnosti zo spisu Gorila, tak okrem trestnoprávneho postihu dôjde aj ku konfiškácii majetku. Keď to dokážu v Amerike, prečo by sme to nedokázali aj tu? Bude počuť tú obrannú PR komunikáciu v zmysle: .... konfiškácia je návrat pred November ... Samozrejme, že nie je. Vedia to v Amerike a aj vo vyspelom západnom svete. Tieto PR hlásočky, ktoré tu budú šveholiť, môžeme pokojne brať s rezervou.

J. Malchárek nevymyslel IPhone a ani liek na rakovinu. Malchárek nie je žiaden technologický guru. Malchárek  podľa spisu Gorila okrem toho, že podľa tohto spisu prepil milión korún za rok v jednej reštaurácii, podľa spisu dostal stámiliónové úplatky za defraudácie štátneho majetku. Takže v prípade, ak by sa tieto skutočnosti preukázali, tak jeho najväčšie AUDI centrum v Európe v zmysle právnych predpisov štát môže skonfiškovať. A o tom, že je kde použiť zdroje získané z predaja uvedeného majetku, myslím, že nebude žiadna pochybnosť.

 

Vzhľadom na to, že kandidujem ako nezávislý na kandidátke hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, považujem za dôležité upozorniť, že tento blog vyjadruje môj osobný postoj, a preto môže, ale nemusí byť v súlade s postojmi iných ľudí na našej občianskej kandidátke. V mnohých a hlavne zásadných názoroch sa všetci na kandidátke zhodujeme, sú však názory, v ktorých odmietame hrať falošnú hru na názorovú jednotu a otvorene priznávame aj názory rozličné. Túto skutočnosť však nepovažujeme za niečo, čo nás rozdeľuje, ale skôr za niečo, čo nás vzájomne obohacuje pri hľadaní cesty k pravde.

 

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Kiska, Kaliňák či Matovič. Ako reagujú politici na návrh na rozpustenie ĽSNS

Smer pripomína Adolfa Hitlera, Most-híd hovorí o logickom kroku.

KOMENTÁRE

Dni Islamského štátu sú takmer spočítané, ale teror v Európe nezmizne

Radikálni bojovníci sa vracajú do Európy.


Už ste čítali?