Skonfiškovať

Autor: Alojz Hlina | 15.1.2012 o 13:42 | (upravené 16.1.2012 o 14:04) Karma článku: 21,56 | Prečítané:  12353x

Dňa 16.1. o 11:55 začne prebiehať inštalácia obrovského billboardu v tesnej blízkosti Malchárkovho AUDI centra v Lamači. Na megaboarde bude jediné slovo: Skonfiškovať.

Inštalované/doplnené 16.1./

audii.jpg

Ľudia cítia hrozbu a beznádej. Neveria nikomu a ničomu. Neveria, že niekto z Gorily bude potrestaný. A koniec koncov, vôbec sa im nečudujem.

Od revolúcie v tomto štáte pochytali len vyslovených amatérskych podvodníkov a aj to sa museli tak predvádzať, že to obrovsky kľalo oči. Násilných gaunerov sa darilo chytať tiež veľmi ťažko.

Je čas na katarziu. Je čas očistiť túto spoločnosť. O tejto krajine nemôžu rozhodovať absolventi moskovských inštitútov v pozadí s generálom ŠTB. ŠTB kedysi zabíjala, mučila, vydierala, klamala, ničila životy občanov, ktorí mali svoj názor.

Ako je možné, že si svoj vplyv zachovala a ako je možné, že „demokratickí" politici, kresťanskí politici, sociálni politici od týchto ľudí zobkajú z ruky?

Ľudia majú toho plné zuby. A to bude aj názov veľkého protestu, ktorý zorganizujeme. Na pódium pozveme vrcholových politikov /podľa abecedy/: B. Bugár, M. Dzurinda, R.Fico, P.Hrušovský, I.Mikloš, aby priamo pred ľuďmi a do kamier povedali ľuďom tejto krajiny, čo je pravda. A samozrejme, ešte musia povedať, čo v prípade, ak sa skutočnosti z Gorily potvrdia.

Myslím, že je úplne na mieste v prípade, že sa preukážu skutočnosti zo spisu Gorila, tak okrem trestnoprávneho postihu dôjde aj ku konfiškácii majetku. Keď to dokážu v Amerike, prečo by sme to nedokázali aj tu? Bude počuť tú obrannú PR komunikáciu v zmysle: .... konfiškácia je návrat pred November ... Samozrejme, že nie je. Vedia to v Amerike a aj vo vyspelom západnom svete. Tieto PR hlásočky, ktoré tu budú šveholiť, môžeme pokojne brať s rezervou.

J. Malchárek nevymyslel IPhone a ani liek na rakovinu. Malchárek nie je žiaden technologický guru. Malchárek  podľa spisu Gorila okrem toho, že podľa tohto spisu prepil milión korún za rok v jednej reštaurácii, podľa spisu dostal stámiliónové úplatky za defraudácie štátneho majetku. Takže v prípade, ak by sa tieto skutočnosti preukázali, tak jeho najväčšie AUDI centrum v Európe v zmysle právnych predpisov štát môže skonfiškovať. A o tom, že je kde použiť zdroje získané z predaja uvedeného majetku, myslím, že nebude žiadna pochybnosť.

 

Vzhľadom na to, že kandidujem ako nezávislý na kandidátke hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, považujem za dôležité upozorniť, že tento blog vyjadruje môj osobný postoj, a preto môže, ale nemusí byť v súlade s postojmi iných ľudí na našej občianskej kandidátke. V mnohých a hlavne zásadných názoroch sa všetci na kandidátke zhodujeme, sú však názory, v ktorých odmietame hrať falošnú hru na názorovú jednotu a otvorene priznávame aj názory rozličné. Túto skutočnosť však nepovažujeme za niečo, čo nás rozdeľuje, ale skôr za niečo, čo nás vzájomne obohacuje pri hľadaní cesty k pravde.

 

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Šéf protikorupčného úradu Kovařík: O Ficovom hlase sme viedli polemiky

Policajti pri citlivých kauzách nemôžu zisťovať všetko, musia brať ohľad aj na česť politika, tvrdí Ficov šéf boja proti korupcii.

ŠPORT

Nórsky divák nevedel, že Sagana na Tour de France vylúčili

Ľudia v Nórsku si majstrovstvá sveta v cyklistike užívajú.

DOMOV

Zo Smeru odišiel celý regionálny klub, nechce povedať prečo

Sarosta obce Rišňovce sa sťažuje na ignoráciu zo strany vedenia Smeru.


Už ste čítali?