Protest 10. Februára 2012: Máme toho plné zuby!

Autor: Alojz Hlina | 20.1.2012 o 9:00 | (upravené 29.1.2012 o 21:53) Karma článku: 16,57 | Prečítané:  9932x

Slovensko prechádza zvláštnym obdobím. Novinári sa „ospravedlňujú", politici  zatĺkajú, elita mlčí a bežný obyčajný človek pozerá a štípe sa do stehna, či sa mu to všetko len sníva.

Ak ľudia z KDH chodili zobkať z eštebáckych misiek, tak je to čistá hanba . Je to zneuctenie pamiatky tých, ktorí za komunizmu trpeli, sedeli v base, ktorých mučili za názor. Lebo ak o pár rokov neskôr voľakto, kto sa vydáva za ich hlas, sa zároveň hanebne poklonkuje ľuďom, ktorí tento obludný systém predtým tvorili, je to  neúcta a zrada.

Ak ľudia z SDKÚ, „piliere" to rozumu, demokracie a spravodlivosti chodili zobkať z misiek, do ktorých sypali ruky, pre ktorých je demokracia na hovno systém, je to zrada mnohých ľudí, ktorí im verili.

Ak ľudia zo SMER -u, ktorí podľa ich slov bojujú za každého dôchodcu a chudobného, chodia zobkať z misiek oligarchov, ktorí majú v úcte chudobného asi tak, ako ja účastníkov reality show Big Brother, tak je to akoby rana päsťou medzi oči voličovi SMER-u.

Ak sa toto všetko potvrdí a nevyrieši, tak sa zatiahne opona nad Slovenskom. Ostane to už len na občanoch, aby to nedopustili. Lebo občan v uliciach požadujúci spravodlivosť je najväčšia sila.

10. februára 2012 bude ďalšia akcia pod názvom Máme radi túto krajinu. Tento krát s doplnením:

... a máme toho plné zuby! A premiérovo v Banskej Bystrici. Opäť pozveme na pódium politikov, ale teraz budeme chcieť počuť pravdu!

gori.jpg

Ak môžete, pomôžte v tom, že o tomto proteste budete informovať a hlavne - príďte.

Lebo keď nás bude veľa, začnú sa báť a kauza Gorila sa bude konečne naozaj riešiť.

Kontaktoval ma jeden človek, ktorý podľa jeho slov  má „zvukové záznamy, ktoré budú ľudí na Slovensku zaujímať....".

Na Námestí SNP v Banskej Bystrici už zaznelo všeličo. Ktovie, ako by zneli námestím zvukové záznamy, z ktorých sa Slovensko dozvie, že mu vládne úzka skupina ľudí „úradujúca" z konšpiračného bytu v Bratislave.

Tomu človeku som povedal, že vytvoríme priestor, kde to bude dobre počuť ...

 

Vzhľadom na to, že kandidujem ako nezávislý na kandidátke hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, považujem za dôležité upozorniť, že tento blog vyjadruje môj osobný postoj, a preto môže, ale nemusí byť v súlade s postojmi iných ľudí na našej občianskej kandidátke. V mnohých a hlavne zásadných názoroch sa všetci na kandidátke zhodujeme, sú však názory, v ktorých odmietame hrať falošnú hru na názorovú jednotu a otvorene priznávame aj názory rozličné. Túto skutočnosť však nepovažujeme za niečo, čo nás rozdeľuje, ale skôr za niečo, čo nás vzájomne obohacuje pri hľadaní cesty k pravde.

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Miliardy ľudí čoskoro zažijú nevídanú klímu

Klimatická zmena prebieha nad zemou rýchlejšie ako nad oceánmi. Takmer polovica dnes žijúcich ľudí zažije podnebie aké nepoznáme

EKONOMIKA

Daniari pripravili na Remetu trestné oznámenie, na políciu neodišlo

Firma buduje tunel za 410 miliónov eur.

ŠPORT

Slovenka dvakrát zdolala olympijskú víťazku. Pár hodín po maturite

Podmaníková vraj favoritku rozplakala.


Už ste čítali?