Konečne normálne požiadavky

Autor: Alojz Hlina | 10.2.2012 o 9:12 | (upravené 10.2.2012 o 9:22) Karma článku: 9,82 | Prečítané:  1873x

Organizátori protestov Gorila konečne naformulovali normálne požiadavky. Počul som ich live priamo v Banskej Bystrici a dá s a s nimi plne súhlasiť. Konečne.

Ak formuláciu normálnych požiadaviek chápeme ako prvý krok, tak ako druhý krok by malo prísť hľadanie podpory a spojencov. Ak sa mýlim, opravte ma.

Čo sa mňa týka, prehlasujem : Plne podporujem novoformulované požiadavky protestu Gorila.

Dúfam, že dnes kvôli tomu nikto nebude z pódia na mňa vykrikovať, že sa na tom priživujem.

Ešte dodám, bol som sa pozrieť v stredu v Banskej Bystrici na proteste. Vymrzol som tak, že mi skoro nos odpadol a v zásade sa dá povedať, že to bola jedna pekná akcia. Čestne prehlasujem, že som tam nerozdal ani ja, ani nikto z mojich ľudí ani jeden leták, ako som sa niekde dočítal . Bol som sa tam pozrieť, lebo som chcel osobne zhodnotiť, či je dobre, aby sme robili nami ohlásenú akciu: Máme radi túto krajinu o dva dni neskôr.

Akciu sme preložili. Prišlo mi to tak lepšie. Len ma mrzí jedna vec, že po ukončení banskobystrického protestu organizátor na pódiu si neodpustil poznámky na našu pripravovanú akciu. Poznámky typu, že je to predvolebná politická akcia.

Urobil som už množstvo akcií, ale neviem si celkom dobre predstaviť, že by som sa takto navážal do niekoho iného za to, že niečo organizuje v tejto zaspatej krajine. A navážal sa do akcie Máme radi túto krajinu, ktorá bola prvým protestom Gorila na Nám. SNP - už 1. Januára 2012, kedy ešte mnohí len dospávali Silvestra.

Nevadí, to asi to revolučné nadšenie.

http://alojzhlina.blog.sme.sk/c/284865/Videozaznam-z-Gorilieho-protestu.html

http://alojzhlina.blog.sme.sk/c/288545/Pozor-na-bolsevikov-na-podiu.html

 

Tento doplnok  stále platí:

Vzhľadom na to, že kandidujem ako nezávislý na kandidátke hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, považujem za dôležité upozorniť, že tento blog vyjadruje môj osobný postoj, a preto môže, ale nemusí byť v súlade s postojmi iných ľudí na našej občianskej kandidátke. V mnohých a hlavne zásadných názoroch sa všetci na kandidátke zhodujeme, sú však názory, v ktorých odmietame hrať falošnú hru na názorovú jednotu a otvorene priznávame aj názory rozličné. Túto skutočnosť však nepovažujeme za niečo, čo nás rozdeľuje, ale skôr za niečo, čo nás vzájomne obohacuje pri hľadaní cesty k pravde.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Šéf protikorupčného úradu Kovařík: O Ficovom hlase sme viedli polemiky

Policajti pri citlivých kauzách nemôžu zisťovať všetko, musia brať ohľad aj na česť politika, tvrdí Ficov šéf boja proti korupcii.

ŠPORT

Nórsky divák nevedel, že Sagana na Tour de France vylúčili

Ľudia v Nórsku si majstrovstvá sveta v cyklistike užívajú.

DOMOV

Zo Smeru odišiel celý regionálny klub, nechce povedať prečo

Sarosta obce Rišňovce sa sťažuje na ignoráciu zo strany vedenia Smeru.


Už ste čítali?