Malchárek, Bubeníková, Hlina – nájdi rozdiel!

Autor: Alojz Hlina | 29.2.2012 o 8:39 | (upravené 29.2.2012 o 8:55) Karma článku: 18,27 | Prečítané:  2391x

Aký je rozdiel medzi mnou, Bubeníkovou a Malchárkom? Tých rozdielov je samozrejme viac, ale ja chcem upozorniť na jeden. Keď som zobral Kotlebovi vlajku, tak ma polícia predviedla a zadržala.  

Presedel som cca 10 hodín na polícii, z toho niekoľko hodín v zamrežovanej cele.

A ešte po tomto dlhom čakaní v cele,  keď ma už konečne  začali vypočúvali,  mi chceli odoberať stery.

Opakujem, toto všetko za to, že som zobral Kotlebovcom vlajku počas ich demonštrácie pred našim parlamentom. V čom sú občania Slovenska - pani Bubeníková a pán Malchárek iní v porovnaní so mnou v rovnosti pred zákonom? Ak mňa za takúto hlúposť polícia obmedzila na slobode na obdobie 10 hodín, prečo polícia v prípade týchto našich spoluobčanov nepostupovala obdobne?

Ak v prípade Gorila je podozrenie, že došlo k obrovským škodám na majetku, prečo A.Bubeníková a J.Malchárek neboli minimálne predvedení na výsluch? Ja som kvôli vlajke, ktorá má hodnotu 30 EUR predvedený bol.

Prečo neboli A.Bubeníková a J.Malchárek zadržaní na dobu, ktorá je nevyhnutná na realizáciu niektorých úkonov , ale ja áno?

Platí rovnosť pred zákonom alebo meter je iný?

Poviem Vám prečo sa tak nestalo a pokojne sa ale mohlo stať, a to aj v prípade, že by  hviezdny právnik A. Bubeníkovej a J. Malchárka poslal sťažnosť na ich zadržanie trebárs aj do tramtárie, nielen do Bruselu. Hlavným dôvodom  prečo, bol strach. Strach, nakoľko pobyt v takýchto „ustanovizniach" nie je vôbec príjemný /môžem potvrdiť/.

Strach, že minimálne pani Bubeníková by to nemusela dobre zvládnuť a možno by po pár hodinách začala rozprávať. Rozprávať tak veľa a tak rýchlo, že by jedna zapisovateľka nestačila zapisovať.

Môj odhad je pár hodín. Vôbec by to nemuseli byť dni či týždne v cele. Stačilo by pár hodín a vedeli by sme o Gorile ďaleko viac.

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Čo si o autokamerách myslí polícia a môže ísť video na Facebook?

Autokamery snímajú aj poznávacie značky a tváre ľudí, s videami preto treba narábať opatrne.

DOMOV

Fico chce opäť bojovať s korupciou, založí nový úrad

Fico zvažuje aj prijatie nového ústavného zákona o preukazovaní pôvodu majetku


Už ste čítali?