Prvá poslanecká výplata

Autor: Alojz Hlina | 16.4.2012 o 8:22 | Karma článku: 14,05 | Prečítané:  3014x

Nakoľko mám trochu morálny problém s mojou prvou poslaneckou výplatou za mesiac marec /nemám pocit, že si ju zaslúžim v takom rozsahu/, rozhodol som sa ju venovať. Moju prvú poslaneckú výplatu venujem Mestu Malacky za nasledovných podmienok:  

Účel použitia daru: Koncepčné riešenie problému pána Dobrovodského ako aj ostatných obyvateľov na Družstevnej ulici. /Koncepčným riešením sa rozumie presťahovanie rodiny Galbovcov a Danihelovcov po odkúpení  ich nehnuteľnosti na základe dohody/

V prípade, že do 15/8/2012 nebude pripravený koncepčný návrh na riešenie situácie, moja ponuka na poskytnutie finančných prostriedkov sa ruší.

 

Upozorňujem zároveň Primátora mesta Malacky, že v prípade, že sa do vyššie uvedeného termínu nevyrieši problém na Družstevnej ulici, skupina fyzických osôb využije svoju nehnuteľnosť v meste Malacky, tak ako to odporúča náš premiér Róbert Fico.

Premiér uviedol, že svoju vlastnú nehnuteľnosť môžete prenajať aj F. Castrovi. Nepredpokladám, že F. Castro by mal záujem bývať v Malackách, ale vieme, ktoré početné rodiny z Družstevnej ulici by prejavili záujem o náhradné bývanie v Malackách.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Pánik potvrdil skvelú formu

Útočník získal v posledných šiestich zápasoch deväť bodov za päť gólov a štyri prihrávky.

EKONOMIKA

Ľudia ju zbierajú pri lese, jej pestovanie podporí štát

Štát chce podporiť ovocie, ktoré na Slovensku pestuje len zopár ľudí.

DOMOV

SaS sa vzďaľuje liberalizmu, odchodom Mihála stráca výhodu

Mnohé výrazné osobnosti už v SaS chýbajú.


Už ste čítali?