Pozlátené dedinské rozhlasy +kresba

Autor: Alojz Hlina | 15.6.2012 o 10:52 | (upravené 15.6.2012 o 11:00) Karma článku: 10,13 | Prečítané:  1474x

A tak sme sa na Slovensku dozvedeli, že na Slovensku je potrebný dopravný systém. No a keďže my nie sme žiadni trochári, tak cena je „primeraná" stavu a rozsahu našich slovenských ciest a predstavuje sumu 150 000 000 EUR alebo 4,5 miliardy SKK.

Na Slovensku voľakde ryjú nosom zem, v tanieri majú iba zemiaky a aj tie údajne ešte o 30% zdražejú a niekto má tú drzosť, že pustí do sveta takú hlúposť.

Ja som možno ešte idealista a stále ešte čakám, že niekto z kompetentných príde pred kamery a povie, že to bol žart. Povie: „ Viete, to bola len taká sociologická štúdia na testovanie reakcií ľudí na stupídne správy. Prepáčte..." povie nakoniec kompetentný.

Lomcuje so mnou ale obava hraničiaca s nemilosrdným zistením pravdy v tom, že to nebol žart, ale že to myslia vážne. Ak by sme hľadali na zlej správe aspoň niečo dobré, tak na tom dopravnom systéme by sme nakoniec mohli oceniť to, čo je v tejto kresbe.

dedona.bmp

Poznáme prípady, keď šiel z vládnych kolón strach. Keď boli účastníkmi dopravných nehôd s tragickými následkami. Takto, hádam, ten systém bude schopný prostredníctvom pozlátených dedinských rádií nevinných a bezbranných dedinčanov upozorniť, že ich dedinou sa prerúti  vládna kolóna.

Členovia môjho početného „funklubu", ktorí  pod mojimi blogmi zápalisto diskutujú a podaktorí, bez ohľadu na ich vlastnú extrémnu ideológiu, sú až dojemne zjednotení v názore, že som d ..., hádam pochopia, že to myslím ako iróniu.

Pre spravodlivosť treba dodať, že počiatky tohto geniálneho projektu siahajú do čias bývalej vlády.  Zaujíma ma, ako sa to bude ďalej vyvíjať. Zistím, čo sa bude dať. Skutočne ma to zaujíma ...

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Čo si o autokamerách myslí polícia a môže ísť video na Facebook?

Autokamery snímajú aj poznávacie značky a tváre ľudí, s videami preto treba narábať opatrne.

DOMOV

Fico chce opäť bojovať s korupciou, založí nový úrad

Fico zvažuje aj prijatie nového ústavného zákona o preukazovaní pôvodu majetku


Už ste čítali?