V slovenskom parlamente je 80% moslimov

Autor: Alojz Hlina | 2.7.2012 o 7:17 | (upravené 2.7.2012 o 7:22) Karma článku: 12,65 | Prečítané:  2645x

V slovenskom parlamente je 80% moslimov. Toto by mohla skonštatovať návšteva etnológov alebo religionistov, ktorí by navštívili rokovanie nášho parlamentu v piatok. Na vysvetlenie - piatok je pre moslimov voľný deň.  

Slovenský parlament rokuje v piatok od 9 - 14 hodiny, spolu iba 5 hodín. Faktom však je, že minulý týždeň /19.6/ bolo v sále o 13,00 hodine cca 30 poslancov, čo predstavuje 20% z celkového počtu poslancov. Týždeň predtým ich bolo ešte menej.

Samozrejme predpokladajme, že ani jeden z poslancov nie je tak drzý, že by jednoducho len ignoroval svoju prácu. A teda dôvod, prečo sa nezúčastňuje piatkových rokovaní je ďaleko dôležitejší a môže súvisieť napríklad s náboženským presvedčením.

Pravdou však je, že som naozaj netušil, že je v našom parlamente toľko moslimov. Samozrejme, nič proti nim. Len potom dávam na zváženie, aby sme piatkové rokovania zrušili úplne. Naozaj je to nedôstojné rokovať o zákonoch, keď je v rokovacej sále tak málo poslancov a cca 80% poslancov má náboženské voľno.

A teraz skúsim namodelovať úplne inú absurdnú situáciu, ktorá samozrejme nemôže byť pravdou, a to, že neúčasť poslancov na piatkových rokovaniach nemá nič spoločné s náboženským presvedčením a je to len úplná primitívna ignorácia svojej práce.

To mu sa predsa len nedá veriť. Neverím tomu, že by si niekto dovolil ignorovať tak dôležitý bod programu ako je zneužívanie sociálneho systému. Nedokážem uveriť tomu, že slovenský poslanec by bol schopný ignorovať tento tak dôležitý problém, ktorý sa ako bod programu zhodou náhod dostal na prerokovanie práve minulý piatok len kvôli tomu, že sa šiel kúpať alebo aby sa vyhol zápche na diaľnici, aby bol skôr doma alebo len kvôli tomu, aby jednoducho sedel na terase v Eurovei a čakal, ktorý fotograf si ho všimne a posunie do bulváru.

Ak by toto bola pravda, tak by som bol hlboko sklamaný a verím tomu, že aj občania tejto krajiny.

Pre istotu som skutočnosť, že v slovenskom parlamente bolo v piatok 29.6. o 12:50 hodine 30 poslancov zadokumentoval aj mojou faktickou poznámkou, ktorá je na tomto videu: http://mmserv2.nrsr.sk/NRSRInternet/Vystupenie/82545/Hlina_Alojz.html

Po mojej prvej poznámke do sály prišli ešte štyria poslanci, takže v tomto videu o 13:15 je skonštatované, že piatkového rokovania o bode programu, ktorý extrémnym spôsobom trápi Slovensko  sa zúčastňuje 34 poslancov.

http://mmserv2.nrsr.sk/NRSRInternet/Vystupenie/82560/Hlina_Alojz.html

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Prieskum Focusu: Smer mierne klesá, vládu by skladal ťažko

Ak by boli voľby tento mesiac, v parlamente by bolo osem strán.

KOMENTÁRE

Z islamu sa stala kolektívna neuróza (píše Michal Havran)

Ten nešťastný islam domotal Slováčikov.

SVET

Prečo vo Švédsku vidia krach multikulturalizmu

Švédsko priznáva problémy so začlenením utečencov.


Už ste čítali?