Luník IX. upratujú. Okupácia pošty sa odkladá.

Autor: Alojz Hlina | 16.8.2012 o 9:15 | Karma článku: 8,12 | Prečítané:  1678x

Včera zaznela informácia, že na Luníku IX. sa začalo upratovať. Keďže je to pozitívna správa, dostalo sa jej ďaleko menej pozornosti ako negatívnej, no každopádne vďaka aspoň za to. Avizoval som, že v prípade, ak si sami obyvatelia Luníka nezačnú upratovať svoje sídlisko a najmä časť na Hrebendovej ulici, tak v čase vyplácania sociálnych dávok dôjde k okupácii pošty priamo na Luníku.  

Augustový termín vyplácania dávok je od najbližšieho pondelka .

V prípade, že sa do tohto termínu v čistiacich prácach bude pokračovať, okupácia pošty v augustovom termíne bude pozastavená.

Okupáciu pošty počas septembrového termínu vyplácania dávok vyhodnotíme operatívne podľa aktuálnej situácie v septembri.

Ak by niekto niekedy analyzoval alebo by si chcel dať objednať predraženú štúdiu s cieľom zistiť, čo spôsobilo najväčšie škody na vnímaní rómskeho problému na Slovensku,  pokojne môže ušetriť. Odpoviem a nikto mi nemusí platiť a už vôbec nie veľa: zábery z Malaciek /z Družstevnej ulice/ a zábery z Luníka 9. Najmä tie, na ktorých sa za peniaze z verejných zdrojov v minulom období čistila Hrebendová ulica.

Absolútna neschopnosť dotknutých osôb, orgánov efektívne riešiť problém je priam do neba volajúca. V normálnom svete sú neschopní odvolaní alebo nezvolení. Na Slovensku to v mnohých prípadoch neplatí a neschopnosť u nás priam nadnáša. Takýchto nadnesených /nadnášaných/ volených i nevolených ľudí je na Slovensku veľa a Slovensko je pre nich zasnúbenou krajinou. Krajinou, v ktorej to ešte zdá sa bude dlho fungovať tak, že neschopnosť je vysoko cenená kvalifikácia.

http://www.aktuality.sk/clanok/209993/okupacny-strajk-posty-na-luniku-ix/

http://alojzhlina.blog.sme.sk/c/303012/Okupacny-strajk-posty-na-Luniku-IX.html

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Amerika posilňuje námorníctvo

Hlavný nástroj vojenskej prevahy čaká rozširovanie.

EKONOMIKA

Prečo je pre ľudí dobré, že začali ceny opäť rásť?

Výška prídavkov a dávok by sa mala rozmraziť a ich suma by mala opäť začať rásť.

DOMOV

SaS sa vzďaľuje liberalizmu, odchodom Mihála stráca výhodu

Mnohé výrazné osobnosti už v SaS chýbajú.


Už ste čítali?