Raper Ego a minister Počiatek

Autor: Alojz Hlina | 9.12.2012 o 12:26 | (upravené 10.12.2012 o 1:42) Karma článku: 14,29 | Prečítané:  2168x

Minister Počiatek dal za peniaze štátu natočiť klip, ktorého cieľom je znížiť nehodovosť  u mladých ľudí a  má napomôcť tomu, aby mladí ľudia zodpovedne jazdili na cestách. Štát zaplatil sumu tesne pod 10000,-EUR /v prípade, že by suma presiahla 10 000 EUR, musel by vypísať verejnú súťaž/ za klip, ku ktorému mám veľké výhrady.

Natočiť za peniaze štátu klip určený pre mladých ľudí, v ktorom sú lesbické scény, mi pripadá zvrátené.

Natočiť za peniaze štátu klip určený pre mladých ľudí, v ktorom všetci štýlovo „james-deanovsky"  fajčia, mi pripadá zvrátené.

Natočiť za peniaze štátu klip určený pre mladých ľudí, kde vystupuje človek, ktorý má aj  iné video, na ktorom je zdokumentované, že ide po diaľnici 240 km rýchlosťou a zdá sa mu to vtipné, je už absolútne zvrátené.

A aby tých zvráteností Ministerstva dopravy nebolo málo, tak hovorca ministerstva na námietku, akú jazdu autom to vlastne prezentuje člen správnej rady piešťanskej nemocnice raper Ego vo svojom videu, ho obraňuje ako kazateľ v kresťanskom zbore.

Z tej stupídnej odpovede vyextrahujem jej podstatu a tá je, že práve takýto „zodpovedný" šofér ako to predviedol raper Ego vo svojom vlastnom videu, pôsobí výchovne na mladých ľudí.

Bojím sa, že ministerstvo bude za peniaze štátu v zmysle tejto logiky točiť výchovné klipy napríklad aj s Jirkom Malchárkom o etike v politike. Alebo poďme ďalej, klip s Karolom Mellom o príkladnej rodičovskej starostlivosti v tropických krajinách.

Ako poslanec, ale najmä ako otec dorastajúcich dcér si neželám, aby za peniaze štátu boli nahrávané takéto stupídne videá.

To, že rôznych "umelecky" hodnotných videí je vo virtuálnom svete obrovské množstvo ešte neznamená, že prostriedky z verejných zdrojov budú pomáhať, aby ich bolo ešte viac.

Ja len smutne dodávam, čo je toto za krajinu?

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Amerika posilňuje námorníctvo

Hlavný nástroj vojenskej prevahy čaká rozširovanie.

EKONOMIKA

Prečo je pre ľudí dobré, že začali ceny opäť rásť?

Výška prídavkov a dávok by sa mala rozmraziť a ich suma by mala opäť začať rásť.

DOMOV

SaS sa vzďaľuje liberalizmu, odchodom Mihála stráca výhodu

Mnohé výrazné osobnosti už v SaS chýbajú.


Už ste čítali?