Novinárske hyeny

Autor: Alojz Hlina | 5.2.2013 o 9:07 | Karma článku: 12,42 | Prečítané:  1897x

My, poslanci, pracujeme neustále. Dalo by sa povedať, že pracujeme ako Fero S. . Kŕmič dobytka, ktorý jedného dňa, keď odrobil výnimočnú 24-hodinovú zmenu, povedal svojmu majstrovi: „Šéfe, ale mne napíšte 25-tku, ja som nebol ani na obede..."  

Robíme dňom i nocou. Robíme v aute, v rýchliku, v IC vlaku robíme ešte viac a robíme aj tam, kde aj králi chodia pešo. I keď si naši neprajníci myslia, že iba tam, lebo ...

Novinárske hyeny sa opäť ukázali a vytiahli demagogický článok o tom, že naše detašované pracovisko v IC vlaku nenahrádza rokovaciu sálu. TU:

My, poslanci, sa musíme vzbúriť a postaviť sa čelom proti tomu očierňovaniu. Vyzývam preto mojich kolegov, aby raz a jasne zverejnili, čo robili v piatok 1.2.2013. Dokážme spoločne novinárskym hyenám kde a ako poslanecky pracujeme.

Vyzývam kolegu Ľ. Kaníka, aby nebol zbytočne skromný vo svojej službe vlasti, nech povie, koľko problémov je spojených s organizáciou maškarného plesu. Poslanec Kaník, povedzte ako je náročné dohodnúť sa s Haklovou, kedy má na plese ukázať spodné prádlo. Ako môže niekto od poslanca Kaníka chcieť, aby v piatok v parlamente predkladal  svoje vlastné návrhy zákonov, keď v ten  istý deň rieši takéto náročné politické úlohy.TU:

Verím, že aj iní kolegovia neostanú nič dlžní tým novinárskym hyenám  a osvetlia presne, čo robili pre blaho občanov v inkriminovaný piatok.

Keď nás všetkých 150 zverejní náš program, kde všade sme boli, koľko stránok vybavili, politických jednaní absolvovali, to tí novinári budú  pozerať a nikdy si viac nedovolia spochybniť, či niečo pre blaho občanov robíme alebo nie.

Či?

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Pánik potvrdil skvelú formu

Útočník získal v posledných šiestich zápasoch deväť bodov za päť gólov a štyri prihrávky.

EKONOMIKA

Ľudia ju zbierajú pri lese, jej pestovanie podporí štát

Štát chce podporiť ovocie, ktoré na Slovensku pestuje len zopár ľudí.

DOMOV

SaS sa vzďaľuje liberalizmu, odchodom Mihála stráca výhodu

Mnohé výrazné osobnosti už v SaS chýbajú.


Už ste čítali?