Novinárske hyeny

Autor: Alojz Hlina | 5.2.2013 o 9:07 | Karma článku: 12,42 | Prečítané:  1904x

My, poslanci, pracujeme neustále. Dalo by sa povedať, že pracujeme ako Fero S. . Kŕmič dobytka, ktorý jedného dňa, keď odrobil výnimočnú 24-hodinovú zmenu, povedal svojmu majstrovi: „Šéfe, ale mne napíšte 25-tku, ja som nebol ani na obede..."  

Robíme dňom i nocou. Robíme v aute, v rýchliku, v IC vlaku robíme ešte viac a robíme aj tam, kde aj králi chodia pešo. I keď si naši neprajníci myslia, že iba tam, lebo ...

Novinárske hyeny sa opäť ukázali a vytiahli demagogický článok o tom, že naše detašované pracovisko v IC vlaku nenahrádza rokovaciu sálu. TU:

My, poslanci, sa musíme vzbúriť a postaviť sa čelom proti tomu očierňovaniu. Vyzývam preto mojich kolegov, aby raz a jasne zverejnili, čo robili v piatok 1.2.2013. Dokážme spoločne novinárskym hyenám kde a ako poslanecky pracujeme.

Vyzývam kolegu Ľ. Kaníka, aby nebol zbytočne skromný vo svojej službe vlasti, nech povie, koľko problémov je spojených s organizáciou maškarného plesu. Poslanec Kaník, povedzte ako je náročné dohodnúť sa s Haklovou, kedy má na plese ukázať spodné prádlo. Ako môže niekto od poslanca Kaníka chcieť, aby v piatok v parlamente predkladal  svoje vlastné návrhy zákonov, keď v ten  istý deň rieši takéto náročné politické úlohy.TU:

Verím, že aj iní kolegovia neostanú nič dlžní tým novinárskym hyenám  a osvetlia presne, čo robili pre blaho občanov v inkriminovaný piatok.

Keď nás všetkých 150 zverejní náš program, kde všade sme boli, koľko stránok vybavili, politických jednaní absolvovali, to tí novinári budú  pozerať a nikdy si viac nedovolia spochybniť, či niečo pre blaho občanov robíme alebo nie.

Či?

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Fotografka z Tour: Sagan má výraznú tvár, je fotogenický. Je to prosto chlap

Češka Markéta Navrátilová bola dlhé roky jedinou ženou, ktorá fotila Tour de France z motorky.

DOMOV

Obec, kde sa nestrácajú eurofondy, stavia wellness centrum

Za dva roky dali prácu 80 ľuďom.

AUTO

V garáži opatruje rodinné dedičstvo: Škodu 120 GLS

Najdrahšia verzia škodovky mala ako jediná olejový chladič.


Už ste čítali?