Asi je lepšie tváriť sa, že nepočujem, že nevidím ...

Autor: Alojz Hlina | 15.2.2013 o 11:25 | (upravené 15.2.2013 o 11:32) Karma článku: 10,11 | Prečítané:  1533x

Zdá sa, že mi to bol /ako sa hovorí/ čert dlžen sa do toho púšťať. Pravdou je, že zo sto politikov by sa 98 do toho nemontovalo, lebo je to téma, na ktorej neurobíte žiaden politický bod. Ba práve naopak. Veľa ich stratíte.  

O čo ide?

V parlamente som rozoberal, kto všetko je v Bratislave mestským poslancom a aké majú niektorí poslanci zvláštne názory. U poslanca Greksu som si dovolil zverejniť jednu fotku, ktorá vyjadruje jeho pohľad na riešenie určitej agendy.

Mimochodom, tú fotografiu som dostal od jedného človeka s komentárom: ... bol som na dnešnom mestskom zastupiteľstve a môžem Vám povedať, že Greksa je väčší .... ako to predviedol dnes ...

Slovensko je svojim spôsobom zvláštna krajina, čo potvrdzuje aj to, že z Greksu, ktorý okomentoval fotografiu rómskeho dieťaťa tak, ako okomentoval, je na konci fajn chlapík a určite ho množstvo ľudí potľapkáva po pleci. A ja som opäť ten ...., ktorý pomáha Rómom.

Žiaľ, musím konštatovať , že sa tomu až tak veľmi nečudujem, lebo viem, kde žijem a nenarodil som sa včera.

Zaujímavé je však, že predseda SaS si zavolal svojho člena strany a koordinátora pre Petržalku do parlamentu, kde sa navzájom potľapkali a dokonca odpromovali pripravovanú tlačovku svojich straníckych kolegov k rómskej reforme. Následne jeho kolegovia takto odpromovanú tlačovku bravúrne zvládnu a odprezentujú riešenie rómskej problematiky. Na svojho straníckeho kolegu, ktorý urputne ponúka riešenia na sociálnych sieťach si ani nespomenú.

Z toho, poviem pravdu, som už dosť vyrušený. Greksa pri komentovaní fotografie rómskeho dieťaťa vraj len „uletel". Však kto by neuletel pri pomyslení na Malacky ...

Poslanec Mesta Bratislava a člen kultúrnej komisie však zaujímavo okomentoval aj inú fotografiu o cca rok neskôr. V názoroch na riešenia ostáva konzistentný.

greksaa.png

Viem, že si týmto blogom vôbec nepomôžem. Práve naopak, mnohých utvrdím, že som ... .

Napísal som ho. A keď sa ma niekto raz bude pýtať, čo som robil vtedy, keď to začínalo, poviem: Robil som , čo som mohol, písal som o tom, lepil plagáty a ... bol som za blázna.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Rozhovor

Hrám najvyššiu ligu a pritom v lete driem niekde na stavbe (rozhovor)

Hokejista Konečný o situácii v lige.

Kalavská najskôr hrozila demisiou, teraz o odchode mlčí

Drucker vraj s ministerkou nehovoril o jej vstupe do jeho strany.


Už ste čítali?