Výzva pre študentov: Hláste sa u ministra! Hromadne!

Autor: Alojz Hlina | 17.5.2013 o 8:36 | (upravené 17.5.2013 o 8:50) Karma článku: 20,61 | Prečítané:  16844x

Vo svetle posledných udalostí v parlamente, keď hlasovaním poslancov SMER-u na druhý krát, ale predsa len prešla povinnosť občanov hlásiť sa, odporúčam študentom, aby sa šli Ministrovi vnútra R.Kaliňákovi hlásiť, keď budú odchádzať do zahraničia.

Špeciálne študenti Univerzity Komenského to majú k budove Ministerstva vnútra len cez ulicu. Aby to zrýchlili, bolo by lepšie, keby sa dohodli a vybavili to hromadným hlásením. Prípadne to môžu spojiť aj so salutovaním a pokrikom napríklad: Svorne vpred!

Škoda, že už nie som študent, určite by som vytvoril alebo sa pridal ku skupine, ktorá by takéto hromadné hlásenie pobytu pred ministerstvom zorganizovala.

Ak by sa takáto skupina študentov našla, potvrdzujem, že existuje skupina poslancov a fyzických osôb, ktorá pre nich zabezpečí pitný režim a veselicu po slávnostnom hlásení.

Ministrovi Kaliňákovi to bol, ako sa hovorí, čert dlžný. Voľne parafrázujem výrok z jedného filmu: ...taková hanba a pritom taková pitomost ...

Už len doplním:

Pri prerokovávaní tohto zákona v parlamente došlo k stretu dvoch typov „škôl". Dvoch typov pedagógov, ktorí pôsobili alebo pôsobia na Univerzite Komenského.

Jeden typ predstavuje poslanec P.Osuský, typ klasického vzdelanca s pohybmi roztržitého profesora, často so svojskými názormi, no vždy s určitým druhom noblesy.

Druhý typ predstavuje poslanec  A.Martvoň  - bezškrupulózny kariérista s poštovým typom vzdelávania, s názormi, ktoré voľne plávajú v zmysle aktuálnej potreby, človeka, ktorý síce učí právo, ale nevie napísať ani kvalifikované trestné podanie.

Ľutujem študentov. Nielen že niektorí trpia to, že ich učí pedagóg, ktorý je schopný kvôli hamburgeru ísť cez celé mesto do Mc Donaldu, v ktorom „čírou náhodou robí čerstvo odídená" bývalá pracovníčka študijného oddelenia, ale ešte sa aj musia povinne hlásiť.

Ku dokonalosti už len chýba doplniť povinný  1. máj a SZM.

P.S. Skoro mi roztrhlo bránicu, keď som pozeral komunikáciu na FB stránke tejto komunity.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Haščáka dobehla Gorila, šéfa Penty obvinili z korupcie

V sídle finančnej skupiny zasahovali desiatky policajtov.

Stĺpček šéfredaktorky Beaty Balogovej

Haščák sa Gorily nezbavil, dnes už to potvrdzuje aj NAKA

Bolo by skôr prekvapivé, ak by Božie mlyny nezachytili Pentu.


Už ste čítali?