Požiadam premiéra R. Fica o možnosť vystúpiť na zasadnutí vlády

Autor: Alojz Hlina | 7.7.2013 o 15:34 | (upravené 7.7.2013 o 15:46) Karma článku: 11,99 | Prečítané:  1842x

V pondelok 8.7. pôjdem zaniesť na Úrad vlády list s nasledovným textom: Vážený pán premiér, dovoľte, aby som Vám oznámil, že v čase, keď ste boli služobne odcestovaný /27.6.2013/, prebiehal v pléne Národnej rady bod „Interpelácie poslancov".

Vaši ministri sa prejednávania tohto bodu nezúčastnili tak, ako im to určuje rokovací poriadok NR SR. Preto som nemohol predložiť interpelácie  pre  niektorých členov Vašej vlády.

V  tejto žiadosti  nebudem hodnotiť správnosť postupu pri riešení celej situácie zo strany  predsedu parlamentu p. P. Pašku, ale chcem Vám  oznámiť, že som pripravený na kompromisné riešenie. A to, že interpelácie predložím Vaším ministrom priamo na rokovaní vlády.

Interpelácie,  ktoré plánujem predložiť sú mimoriadne závažného charakteru a nestrpia odklad! Preto si Vás dovoľujem požiadať, aby ste mi, umožnili predložiť uvedené interpelácie na rokovaní vlády v čo možno najkratšom čase.

Ďakujem za pochopenie.

Ako to začalo: TU

Pokračovalo: nastaviť od 132 min.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Miliardy ľudí čoskoro zažijú nevídanú klímu

Klimatická zmena prebieha nad zemou rýchlejšie ako nad oceánmi. Takmer polovica dnes žijúcich ľudí zažije podnebie aké nepoznáme


Už ste čítali?