Bratislavská MHD robí reklamu úžerníkom

Autor: Alojz Hlina | 4.8.2013 o 18:19 | (upravené 4.8.2013 o 19:02) Karma článku: 13,22 | Prečítané:  1721x

Ak sa čisto súkromný subjekt rozhodne uverejňovať reklamy úžerníckych firiem, môžete na nich akurát tak apelovať, aby to zvážil a samozrejme, myslieť si o ňom „svoje".

Ak však mestský podnik, ktorý je dotovaný z verejných zdrojov, robí reklamu úžerníkom, máte právo protestovať a žiadať zmenu.

Mestské autobusy, trolejbusy a električky v Bratislave jazdia aj preto, že sa na ich prevádzku skladáme a dotujeme. Takže, vážený pán primátor M.Ftáčnik, oznamujeme Vám, že existuje skupina občanov, ktorí zásadne nesúhlasia s tým, aby na prostriedkoch mestskej hromadnej dopravy bola umiestnená reklama úžerníckych firiem. Nie je to vo verejnom záujme.

Spoločnosť SMS Credits, ktorej reklamy sú vylepené na prostriedkoch MHD požičiava peniaze za úrok vyšší ako 1% denne a v prípade, že sa omeškáte, tak Vám aj s následnými poplatkami začne peklo a zničíte si život. Podnikanie týchto firiem v slušných krajinách je protizákonné. U nás, žiaľ, sa im vďaka našim zákonom veľmi darí.

Ako občan a aj ako poslanec NR SR žiadam primátora Bratislavy pána M.Ftáčnika, aby zabezpečil okamžité ukončenie reklamnej kampane na uvedenú úžernícku spoločnosť na vozidlách bratislavskej MHD.

Občania majú právo protestovať v prípade, že si verejné orgány neplnia svoje funkcie. Občania sa nemôžu pozerať na to, ako v súčinnosti úžerníkov, niektorých predstaviteľov štátu a v tomto prípade dokonca aj v súčinnosti s bratislavskou samosprávou dochádza k poškodzovaniu práv občanov našej krajiny.

V prípade, že reklama nebude odstránená do 9.8., zvážime všetky možnosti v rámci platných zákonov nazjednanie nápravy.

mhd.JPG

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Miliardy ľudí čoskoro zažijú nevídanú klímu

Klimatická zmena prebieha nad zemou rýchlejšie ako nad oceánmi. Takmer polovica dnes žijúcich ľudí zažije podnebie aké nepoznáme

EKONOMIKA

Daniari pripravili na Remetu trestné oznámenie, na políciu neodišlo

Firma buduje tunel za 410 miliónov eur.

ŠPORT

Slovenka dvakrát zdolala olympijskú víťazku. Pár hodín po maturite

Podmaníková vraj favoritku rozplakala.


Už ste čítali?