Študenti, ako chutila držková u premiéra?

Autor: Alojz Hlina | 19.11.2013 o 9:15 | (upravené 19.11.2013 o 9:38) Karma článku: 24,79 | Prečítané:  6181x

SMER senzitívne vyhodnocuje nálady v spoločnosti a prispôsobuje tomu komunikačnú stratégiu. Premiér pred študentmi povedal, že 17. November treba vnímať predovšetkým ako deň študentov. My, čo sme si 17.November všimli, vieme, že tento deň je dnes štátnym sviatkom ako Deň boja za slobodu a demokraciu a áno, je to aj deň študentov.

SMER vie, že medzi ľuďmi je obrovská dezilúzia, preto mení komunikačnú stratégie a akcentuje, že je to predovšetkým deň študentov. Zaujímavé.

Zoberme si  8. Máj. Tento deň si pripomíname ako Deň víťazstva nad fašizmom. Skúste si predstaviť, že by premiér našej krajiny 8. mája pozval predstaviteľov Červeného kríža na Úrad vlády a v príhovore by povedal, že 8. máj treba predovšetkým vnímať ako deň Červeného kríža. (8.máj je totiž naozaj aj dňom Červeného kríža).

Premiér vyjadril touto komunikačnou stratégiou, pri prezentovaní ktorej mu robili štafáž vyplašení študenti, vzťah k takým hodnotám, ako sú sloboda a demokracia. Pre istotu napíšem ešte raz: k hodnotám ako sloboda a demokracia.

Neviem, čo sa podávalo na Úrade vlády, ale ak by tam boli hrdí a sebavedomí študenti, tak by oni servírovali premiérovi držkovú. Študenti boli starostlivo vybratí. Študentky sa pri odpovediach na otázky provokatéra E. Kordu milo usmievali. Boli dokonca tak starostlivo vybraté, že by človek povedal, ak trochu preženie, akoby šli na párty k Berlusconimu.

Milí vybratí študenti, sklamali ste ma. Nezachytil som, že ste podávali „držkovú" premiérovi za to, že bagatelizuje hodnoty ako sloboda a demokracia. Alebo za to, že SMER vytvára krajinu, v ktorej nemá zmysel byť najlepším, lebo v našej krajine nevyhrávajú najlepší.

V našej krajine totiž to vyhrávajú rodinní príslušníci a kamaráti SMER-u a tam pre Vás, milí študenti, už nie je žiadne miesto.

V novembri 89 študenti poriadne nakladali boľševikovi. Zdá sa, že naši súčasní študenti si naopak nechali servírovať od vlády držkovú  ešte sa pri tom chichúňali.

Vyzerá to, že sa doba naozaj zmenila.

 

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Prieskum Focusu: Smer mierne klesá, vládu by skladal ťažko

Ak by boli voľby tento mesiac, v parlamente by bolo osem strán.

KOMENTÁRE

Z islamu sa stala kolektívna neuróza (píše Michal Havran)

Ten nešťastný islam domotal Slováčikov.

SVET

Prečo vo Švédsku vidia krach multikulturalizmu

Švédsko priznáva problémy so začlenením utečencov.


Už ste čítali?