Čomu tlieskali na sneme SMER-u?

Autor: Alojz Hlina | 3.2.2014 o 12:57 | Karma článku: 20,49 | Prečítané:  7232x

Ako sa hovorí, náhoda je pes. V  čase, keď ombudsmanka upozorňuje aj na to, že je skutočne neefektívne platiť firme V.Mórica obrovské peniaze za nájom priestorov pre jej úrad, keď má štát veľké množstvo vlastných nevyužitých a prázdnych priestorov a nehnuteľností, prišiel V.Móric osobne pozdraviť snemujúcich delegátov strany SMER ako čestný hosť.  

Náhodička.

V kuloároch spolu s najvyššími predpokladám skonštatuje, že tá Dubovcová nemyslí politicky a je poriadne drzá.

Veď ak štát doteraz zaplatil V.Móricovi cca 90 miliónov korún/ 3 milióny Eur/ na nájomnom, prečo by to nemohlo byť ešte viac?

Výstup z kuloárnej debaty je nasledovný: Dubovcovej odkážu aby sa upokojila a ak chce ona a jej štáb sedieť v Bratislave, tak v Bratislave môže sedieť iba u V.Mórica. Ak to nepochopí a bude stále tlačiť na pílu, pôjde do Košíc.

Výsledok poznáme.

Chcem však upozorniť na jednu dôležitú myšlienku, ktorá na sneme zaznela. V.Móric delegátom v príhovore povedal: „ ... vážme si každého podnikateľa, ktorý neuteká zo Slovenska, ale naopak zo Slovenska vyváža kapitál a podniká v zahraničí ...".

Delegáti SMER-u mu tlieskali. Zaujímavé. Všade sa bránia vývozu kapitálu, dokonca sa proti tomu demonštruje. U nás sa takejto hlúposti tlieska.

Je v bytostnom záujme každého štátu pritiahnuť čo najviac kapitálu. Neverím, že na sneme hociktorej strany niekde v Európe by zatlieskali niekomu, kto povie takú hlúposť ako V.Móric na sneme SMER-u.

Záznam príhovoru V.Mórica na sneme SMER-u v priloženom videu:

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Čo si o autokamerách myslí polícia a môže ísť video na Facebook?

Autokamery snímajú aj poznávacie značky a tváre ľudí, s videami preto treba narábať opatrne.

DOMOV

Fico chce opäť bojovať s korupciou, založí nový úrad

Fico zvažuje aj prijatie nového ústavného zákona o preukazovaní pôvodu majetku


Už ste čítali?