Čomu tlieskali na sneme SMER-u?

Autor: Alojz Hlina | 3.2.2014 o 12:57 | Karma článku: 20,49 | Prečítané:  7226x

Ako sa hovorí, náhoda je pes. V  čase, keď ombudsmanka upozorňuje aj na to, že je skutočne neefektívne platiť firme V.Mórica obrovské peniaze za nájom priestorov pre jej úrad, keď má štát veľké množstvo vlastných nevyužitých a prázdnych priestorov a nehnuteľností, prišiel V.Móric osobne pozdraviť snemujúcich delegátov strany SMER ako čestný hosť.  

Náhodička.

V kuloároch spolu s najvyššími predpokladám skonštatuje, že tá Dubovcová nemyslí politicky a je poriadne drzá.

Veď ak štát doteraz zaplatil V.Móricovi cca 90 miliónov korún/ 3 milióny Eur/ na nájomnom, prečo by to nemohlo byť ešte viac?

Výstup z kuloárnej debaty je nasledovný: Dubovcovej odkážu aby sa upokojila a ak chce ona a jej štáb sedieť v Bratislave, tak v Bratislave môže sedieť iba u V.Mórica. Ak to nepochopí a bude stále tlačiť na pílu, pôjde do Košíc.

Výsledok poznáme.

Chcem však upozorniť na jednu dôležitú myšlienku, ktorá na sneme zaznela. V.Móric delegátom v príhovore povedal: „ ... vážme si každého podnikateľa, ktorý neuteká zo Slovenska, ale naopak zo Slovenska vyváža kapitál a podniká v zahraničí ...".

Delegáti SMER-u mu tlieskali. Zaujímavé. Všade sa bránia vývozu kapitálu, dokonca sa proti tomu demonštruje. U nás sa takejto hlúposti tlieska.

Je v bytostnom záujme každého štátu pritiahnuť čo najviac kapitálu. Neverím, že na sneme hociktorej strany niekde v Európe by zatlieskali niekomu, kto povie takú hlúposť ako V.Móric na sneme SMER-u.

Záznam príhovoru V.Mórica na sneme SMER-u v priloženom videu:

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Miliardy ľudí čoskoro zažijú nevídanú klímu

Klimatická zmena prebieha nad zemou rýchlejšie ako nad oceánmi. Takmer polovica dnes žijúcich ľudí zažije podnebie aké nepoznáme

EKONOMIKA

Daniari pripravili na Remetu trestné oznámenie, na políciu neodišlo

Firma buduje tunel za 410 miliónov eur.

ŠPORT

Slovenka dvakrát zdolala olympijskú víťazku. Pár hodín po maturite

Podmaníková vraj favoritku rozplakala.


Už ste čítali?