Moje kozy a ovce budem učiť po anglicky

Autor: Alojz Hlina | 14.3.2014 o 8:38 | Karma článku: 15,63 | Prečítané:  1546x

Niekde na Slovensku sa bojuje o každodenné prežitie, prítomný je hlad, ľudia prežívajú tragédie. Do takejto atmosféry ak vložíte informáciu, že peniaze zo štátneho rozpočtu a peniaze z EÚ rádovo v miliónoch EUR sa idú použiť na internetové školenie chovu kôz a oviec, ozaj potom niekoho môže roztrhnúť od zlosti.

V živote som počul veľa debilných nápadov, ale tento debilný návrh je v TOP 10. A to som človek otvorený pre nové veci a netradičné riešenia.

Môj poslanecký kolega M. Beblavý na to upozornil. Ja mám ovce, kozy  a dvoch bačov ,nedá mi teda sa k tomu nevyjadriť.

Naši bačovia sa neučili chovať kozy cez internet. Tak, ako sa to nebude učiť ani nikto iný, lebo je to totálna debilina. Je to len obyčajný tunel na peniaze a spôsob ako vykázať a minúť peniaze na niečo, čo by za normálnych okolností nikto nefinancoval. Európska komisia si znižuje obrovským spôsobom svoju váhu, ak podporuje takéto projekty. Vyzvem preto Európsku komisiu, aby tento projekt zrušila.

V prípade, že nebude tento hlúpy projekt zrušený, spracujem projekt na výučbu mojich oviec a kôz po anglicky. Hodnota projektu, teda suma, ktorú budem od EK a nášho rozpočtu požadovať bude aspoň 1 milión alebo radšej dva. Upozorňujem, že nie som ochotný dať ani percento z tejto sumy žiadnej vyžírke.

V prípade, že projekt neprejde, budú moje ovce a kozy protestovať.

V Bratislave sa 13. Marca 2014 konala konferencia o defraudácii európskych fondov. Miesto konania bolo vybraté priam geniálne. Bývalý hotel Forum je svojou históriou pre takéto konferencie priam predurčený. Chcel som na konferencii vystúpiť s príspevkom o kozách a ovciach. Nedalo sa. Vystúpil som aspoň pred hotelom, v ktorom sa konferencia konala.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Prieskum Focusu: Smer mierne klesá, vládu by skladal ťažko

Ak by boli voľby tento mesiac, v parlamente by bolo osem strán.

KOMENTÁRE

Z islamu sa stala kolektívna neuróza (píše Michal Havran)

Ten nešťastný islam domotal Slováčikov.

SVET

Prečo vo Švédsku vidia krach multikulturalizmu

Švédsko priznáva problémy so začlenením utečencov.


Už ste čítali?