Ospravedlnenie poslancovi Smeru J. Burianovi

Autor: Alojz Hlina | 1.5.2018 o 19:50 | (upravené 18.5.2018 o 0:01) Karma článku: 4,97 | Prečítané:  2309x

Vážený pán Ing. Jozef Burian,  Dňa 22/7/2013 o 9:50 hod. som na svojom blogu http://alojzhlina.blog.sme.sk/ uverejnil nepravdivé tvrdenie, že ste človek s kariérou úžerníka.

Nepravdivé tvrdenie, že máte kariéru v úžerníckých nebankovkách som zopakoval  na verejnom zhromaždení, ktoré sa konalo na môj podnet dňa 23/07/2013 o 11:00 hod. pred Ministerstvom práce, sociálnych vecí a rodiny SR.

Následne dňa 1/8/2013 som na internetovej stránke Tlačovej agentúry SR www.tasr.sk/ uverejnil nepravdivé tvrdenia, že ste krstným otcom úžerníckych spoločností na Slovensku, že ste vlastnili nebankovú spoločnosť Pohotovosť a pôsobili ste v nej, a že ste zmarili pozmeňovací návrh Vašich vlastných poslaneckých kolegov, ktorí navrhovali jednoduchú prospotrebiteľskú úpravu zmlúv, čím ste pomohli vytvoriť kapitál úžerníckych firiem a spustiť úžernícky klondike. Tieto nepravdivé tvrdenia som rovnakého dňa , teda 1/8/2013 uverejnil taktiež na internetovej stránke http:/www.hlavnespravy.sk/. Všetky vyššie uvedené tvrdenia, ktoré som o Vašej osobe verejne uvádzal a verejne rozširoval sú nepravdivé, a preto sa Vám za ich verejné uvádzanie a verejné rozširovanie ospravedlňujem.

 

S úctou                                                                                                           

 

                                                                                                                                 „Alojz Hlina“

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Selfie fotky pre Zsuzsovú si mal Glváč robiť aj z parlamentu

Glváč tvrdí, že s obvinenou komunikoval cez prostredníka.


Už ste čítali?